8. októbra 2018

TOP produkty, ktoré som si ešte počas leta zamilovala II.

Chcete dopriať sebe a vašej rodine len to najlepšie čo nám svet kozmetiky ponúka? Nájsť však jeden rad produktov, ktorý by vyhovoval každému nie je jednoduché. Každý z nás venuje najväčšiu pozornosť pleti, no ostatné časti tela zanedbávame. Preto vám prinášam prehľad TOP produktov, ktoré som si počas leta zamilovala.Dnes vám predstavím najlepšie produkty na telo a niečo naviac.
Tak poďme na to:

     Starostlivosť o telo:     

Začnem tým úplne najlepším... Dvojfázový telový olej v spreji s vôňou broskyne by som kľudne zaradila medzi top produkty, s ktorými prišla tento rok Balea na náš trh. Tento olejček obsahuje slnečnicový olej, sezamový olej a olej z jadierok broskyne. Pred použitím je potrebné produktom zatriasť aby sa zložky spojili. Hoc sa jedná o olejovú konzistenciu, na pokožke nezanecháva vôbec mastný film - ide o suchý olej, ktorý po nastriekaní na pokožku v priebehu pár sekúnd dokážete krásne zapracovať do pokožky. Pokožka je po ňom vláčna a bonusom je príjemná sladká vôňa, ktorá na pokožke pretrvá aj x hodín. Cena 3,99€/150ml.

Pred letom mi doma na poličke ležalo množstvo produktov, ktoré som predtým nevedela vôbec využiť. Jedným z nich bol aj Foot Works chladivý sprej na nohy od značky Avon. Počas leta však nastala úplná zmena. Či doma, na festivaloch alebo na dovolenke pri mori, všade ma tento sprej sprevádzal. Veľmi rada som ho používala, ako určitý produkt pre "relaxáciu a starostlivosť" o chodidlá. Chodidlá príjemne ochladzoval a zároveň pôsobil ako deodorant. V katalógu však presne tento sprej už nenájdete, aktuálne dostať chladivý sprej na chodidlá s výťažkom z mäty a aloe - čo je to isté, len v inej verzii. Cena 3,69€/100ml. Tento produkt si na leto 2019 určite opäť zaobstarám!

Vo všeobecnosti už viete, že obľubujem všetko, čo je voňavé. Telové mlieka používam denno-denne a preto som sa rozhodla vyskúšať aj Avon parfumované telové mlieka. Vyskúšala som dve - telové mlieko Little Black Dress a Eve Elegance. Čo sa týka hydratácie pokožky, tak mliekam opäť nemám čo vytknúť. Eve Elegance ma však očarilo natoľko, že aktuálne spotrebúvavam už druhé balenie (tento týždeň ho už miniem :/). A preto, ak hľadáte jemne parfumované mlieko s dlhotrvajúcou vôňou - určite ho vyskúšajte. Ja už mám objednané Eve Confidence a rozmýšľam nad Luck for Her, lebo mám doma voňavku a tá je krásna. Naviac je mliečka Eve sú  akurát za smiešnu cenu a to 2,59€/150ml. 

ABC čistý Tea Tree Oil - ak ste o tomto produkte ešte nepočuli, tak sa kuknite → TU ←
S používaním tohto oleja som "opatrná". Ak ho však raz skúsite, verte, že ho budete používať opakovane. Ja si ho kupujem vždy v lekárni, cena sa pohyuje okolo 5€/10ml .


Počas leta som sa vrátila aj k starej klasike a to k Dove tuhému antiperspirantu Original. Na leto (festivalovú sezónu) to je ideálny produkt - napomáha regenerovať pokožku podpazušia pri častom holení. Ani počas jedného festivalu vplyvom tepla/vody/potenia sa mi pokožka počas tohto leta v podpazuší vôbec "nevyhádzala". Myslím si, že tento produkt každá z nás pozná a netreba ho viac predstavovať. Cena cca 3€/40g.

Počas leta chcete mať každý deň aj dokonalo hladké nohy. Avšak častým holením sa nám môže veľmi ľahko pokožka podráždiť a miesta okolo chĺpkov zapáliť. Opäť aj tomuto problému som sa dokázala vyhnúť a to vďaka Avon jemnému hydratačnému gélu na holenie s olejom Limnanthes Alba. Pokožka je po holení upokojená, nepociťujem ani nebadám nejaké jej podráždenie. Bezproblémov ho používam aj na oblasti bikín. Ako som aj vyššie uviedla, tak tento produkt by som tiež zaradila medzi moje top produkty roku 2018. Cena 2,99€/150ml.


Produkt, ktorý ma zaujal primárne svojím obalom bol bol Alverde krémový sprchovací gél Bio-Kokos. Vybrala som si ho na testovanie ešte niekedy pred letom a vôbec to neľutujem. Zloženie obsahuje mix kokosového oleja a extrakt z mučenky. A prečo ho radím medzi top produkty? Lebo ak niekam cestujete alebo ak aj ste doma a nemáte zrovna telový krém, tak garantujem vám, že po použití tohto gélu, nebudete mať pokožku vysušenú! Ja som tento sprcháč niekoľko krát použila aj na odlíčenie pleti. Ak ešte inklinujete ku kokosovej vôni, tak si gél určite obľúbite. Cena 1,99€/250ml.

Tuhé mydlá moc nepoužívam, no na dovolenku sú ideálne. Okrem toho, že vydržia dlho, dajú sa použiť celkovo - na odlíčenie či v sprche na telo aj vlasy. Samozrejme, nehovorím len tak o nejakým mydlách ale o mydlách L'OCCITANE en Provence. Preto ak hľadáte univerzálny produkt, ktorý nielen pokožku/vlasy očistí, ale aj prevonia či zanechá jemnosť, tieto mydlá by mohli byť ideálne aj pre vás. U mňa vyhráva mydlo L'OCCITANE en Provence čerešňový kvet. Cena 5€/50g


Ako posledné som si nechala opäť univerzálny produkt a to telové spreje Avon Naturals. Hoc majú spreje krátkodobé vonné trvanie - maximálne niečo cez hodinu a pol, obľúbila som si ich na domáce použitie. Áno, aj keď som doma chcem sama sebe alebo aj partnerovi voňať - avšak len veľmi jemne. A práve na také domáce použitie sú ideálne. Okrem striekania na pokožku ich zvyknem streknúť len tak do miestnosti na jej prevoňanie alebo aj do šatníka. Majú pre mňa naozaj univerzálny charakter. Viete čo je ešte výhoda? Avon na trh prináša stále nové vône a tak sa mi tieto spreje asi nikdy nebudú zunovať. Cena do 3€/100ml 

Používate niektoré z dnes spomenutých produktov?
Ktoré 2 konkrétne produkty v starostlivosti o telo nemôžu u vás chýbať? 
Majte sa krásne a prajem úspešný štart do tohto týždňa. :)

1 komentár:

  1. Ty tělové spreje od Avonu mám také mooc ráda. Kupuji si je pravidelně už několik let :-)

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!