29. októbra 2018

Perfektné Avon produkty - ktoré to sú a čo dokážu?

Som zástanca prirodzeného líčenia, to už isto viete. Nenápadný nude look pôsobí uhladene a vytvorí dokonalý, prirodzený vzhľad s dávkou luxusu. Výhodou je, že pristane všetkým vekovým kategóriám a hodí sa skutočne každej. Siahnite po bledých, napríklad telových či bledohnedých farbách. Ak chcete svoj look ešte viac zvýrazniť, stačí siahnuť po tmavšom hnedom odtieni alebo ísť do jesennej bordovej. Posledne sa u mňa zozbieralo viac dekoratívnych produktov od Avon-u. Hlavne vďaka spolupráci som sa tak dostala ku naozaj dobrým kúskom, ktoré by ste mali rozhodne skúsiť aj vy. 

Dlhotrvácny krémový očný tieň Artist je absolútna top-ka z topiek! Doma mám 3 odtiene: Forever Bronze - krásna hnedá s kovovým efektom, Gold Gleam - bledo-zlatá a Totally Taupe - hnedo-šedá. Tiene majú 5g. Dobre sa nanášajú či už štetcami alebo palcami, nakoľko majú hutné krémové zloženie. Majú v sebe aj jemné trblietky, ktoré vôbec neopadávajú. S mono tienikmi dokážete vytvoriť krásny "nude" look, alebo vďaka vrstveniu i dramatickejší. Tiene pekne držia na viečku po celý deň, nezlievajú sa a to aj bez použitia podkladovej bázy. 

Keď už som pri báze, tak posledne som si kúpila aj podkladový očný tieň Magix. Tento podkladový očný tieň vyhladzuje, čím vytvára hladký povrch pre jednoduchšiu aplikáciu očných tieňov. Taktiež predlžuje trvácnosť očných tieňov a ceruziek a predchádza zhlukovaniu. Báza má 5g. Túto bázu používam pri paletke Quad či Epic Intense Boho Chic. Hoci tiene vytvárajú úplné krytie jedným ťahom, ich dlhú výdrž dokážem dosiahnuť jedine vďaka báze. 

Moja dlhoročná klasika špirála SuperShock ma nesklamala ani v tomto roku. Štetinky, ktoré dokonale nafarbia i tie najmenšie riasy má jedine táto riasenka. Okrem dokonalého nafarbenia taktiež kvitujem to, že sa dá krásne vrstviť, a dokonca ani po troch vrstvách riasy nepolepí a vyzerajú, povedala by som, dokonale. Riasenka na očiach drží aj v prípade nepriaznivého počasia vonku.


Produkt, ktorý ma najviac prekvapil je odličovač dlhotrvácneho make-upu. Ide o dvojfázový produkt, ktorý pred použitím je nutné pretrepať. Dokonale odstraňuje i vodeodolné líčenie. Používam ho čiste na oči - k mojim očiam je jemný, nedráždi ich. Používam ho tak, že na tampónik si dám produkt, tampónik nechám na viečkach chvíľku pôsobiť a potom už len jemným ťahom zotieram make-up. 

Ceruzku na tvarovanie obočia Glimmersticks ceruzku na oči vám predstavovať iste netreba, keď som o týchto produktoch písala prednedávnom (v tejto recenzii). Set na úpravu obočia používam už aspoň niečo cez dva roky. Stále sa k nemu vraciam. (recenziu nájdete tu). Používam aj dve linky na oči, ktoré hoc aplikáciou mi nevyhovujú, ich trvácnosť a sýtosť mi vyhovuje dokonale. Milujem gélové zloženie liniek, so štetčekom sa mi tak linka nanáša jednoducho najlepšie. Hold rada skúšam aj fix, či rôzne štetčeky, nejde mi to tak, ako by som chcela. Ak však nemáte problém s rôznorodým nanášaním linky, tak vyskúšajte tekutú očnú linku Color Trend či dlhotrvácnu tekutú linku na oči vo fixe.

Báza a mono očné tiene
Epic Intense Boho Chic
Quad
Glimmerstick ceruzka, Glimmerstick ceruzka, Ceruzka na tvarovanie obočia, Tekutá linka vo fixe, linka Color Trend

Toľko k produktom, ktoré aktuálne skoro denne používam. Ako viete, trendy v líčení sú občas extravagantné, no pamätaj, že všetko si vždy môžete prispôsobiť. 

Používate niektoré zo spomenutých produktov? 
Ak nejaké produkty máte doma, tak ako ich hodnotíte vy?
Ste spokojné, alebo naopak vám nevyhovujú?

Krásny začiatok týždňa prajem,

4 komentáre:

 1. Moc pekná recenzia, produkty majú dobrú pigmentáciu čo je fajn, ja však Avon ani inú katalógovú kozmetiku nepoužívam. Mám rada Pupu a Mac, to je moja srdcovka. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Paletky Quad sú bezkonkurenčne najlepšie!!! Milujem ich mám doma Steel Blues, Mocha Latte, Naked Truth, Emerald Cut a Purple Pop. Kombinujem ich ako príde, veľmi dobre sa s nimi pracuje, nezhlukujú sa, neprášia a dlho na viečkach držia. Odporúčam ich aj ja, lepšie sa už kúpiť hádam ani nedajú.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Paletky Quad sú bezkonkurenčne najlepšie!!! Milujem ich mám doma Steel Blues, Mocha Latte, Naked Truth, Emerald Cut a Purple Pop. Kombinujem ich ako príde, veľmi dobre sa s nimi pracuje, nezhlukujú sa, neprášia a dlho na viečkach držia. Odporúčam ich aj ja, lepšie sa už kúpiť hádam ani nedajú.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten mini dvoufázový odličovač je skvělý!

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!