12. mája 2018

Beauty & Fruity - vegánsky krém pre všetkých

Aj vám znepríjemňuje horúce letné dni lesknúca sa pleť? 
Niektorí majú mastnú pleť podmienenú geneticky, iní nešťastníci ju zase získajú počas puberty a aj keď čiastočne zanikne, lesk často ostáva – minimálne v takzvanej T-zóne.  Základom každej zdravo vyzerajúcej pokožky je správna starostlivosť. Pri mastnej pleti to platí štvornásobne. Mastnému typu pleti prospejú ľahké hydratačné krémy, ktoré sťahujú póry v T-zóne. Tak čo vám môžem odporúčať?


Posledne som dopoužívala zmatňujúci ošetrujúci krém Beauty a Fruity od Alverde. Používala som ho každé ráno na pleť a krk. A výsledok po dopoužívaní? Musela som si ho opäť zaobstarať aby som ho mohla používať naďalej!
Naozaj je to parádny krém.

Je doslova zaujímavé, ako vie krém za pár eur (doslova za 3,69€), nahradiť taký, ktorý stojí aj šesť násobne viac. Krém bol balený do papierovej krabičky. Rovnako aj samotný krém je zaodetý do ružovkastej farby so "zeleným ovocím" a popisom. Krém má 50 ml,čo sa týka konzistencie, tak je ľahký, akoby našľahaný.

Po nanesení na pleť sa vstrebáva okamžite - nezanecháva pleť mastnú, ale zmatnenú, nenapnutú. Pleť mi už dva mesiace drží pod kontrolou (Kto ma pozná vie, že moja pleť je sem tam i s akné. Krém som začala požívať, keď som si ju viac menej dala doporiadku. Bola som však na vážkach, že keď vysadím "špeciálne krémy" tak sa jej stav zhorší. To sa však nestalo!).  
Pleť po kréme ostáva hladká a priam okamžite si na ňu môžete aplikovať make-up.

 

Tento produkt po dlhej dobe odporúčam všetkými desiatimi. Opäť sa raz potvrdila teória, že aj lacný produkt dokáže zázraky a vie hravo konkurovať drahším krémom. Krémik si viete zakúpiť v každej DM drogérii alebo cez e-shop DM priamo po kliknuti tu → Zmatňujúci ošetrujúci krém Beauty a Fruity, 50 ml

Vyskúšali ste už niečo z kolekcie Beauty & Fruity od Alverde?

Prajem vám ešte krásnu sobotu,

5 komentárov:

 1. Já ještě nic nezkoušela, ale ráda bych tuhle značku prozkoumala :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. mám ho taktiež aj spolu s micelárkou z tejto rady :) nevravím, že ho používam každý deň, ale patrí medzi moje obľúbené :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Produkty od Alverde, které jsem kdy zkusila mi zatím vůbec nevyhovovaly, takže tento produkt zkusím a třeba konečně na nějakého favorita narazím.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Alverde som doma už dlho nemala. Niekedy dávnejšie som pár produktov vyskúšala ale nebola som z nich ohromená.

  Suesanqa

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krém vypadá pěkně, já jsem právě zrovna nějaký takový krém proti lesknutí pleti sháněla, takže se po něm podívám :).

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!