20. apríla 2018

Pastelové farby a odtiene - to pravé orechové

Krása jari môže byť viditeľná aj na našich tvárach. Stačí sa len nechať inšpirovať trendmi, ktoré so sebou táto sezóna prináša a nalíčte sa podľa nich. Pastelové farby a odtiene podčiarkujúce ženskosť by v najbližších dňoch nemali vo vašej kozmetickej taštičke chýbať. Aj naďalej platí, že prirodzenosť a sviežosť je základom jari a líčenie by malo rozžiariť a zvýrazniť prirodzené kontúry a ženskosť našej tváre.


Možno niektoré z vás majú radi niečo výrazné, oslňujúce - celkovo nevšedné. Avšak nakoľko už každý deň sú vonku priam letné hodnoty, tmavým rúžom a výraznému líčeniu u mňa odzvonilo. Teraz je ten čas, kedy ja sama volím úplné kozmetické minimum. ...a ak už volím rúž, tak jedine v jemnej ružovej farbe. Dnes vám chcem ukázať kúsky z rôznych cenových katerórií, ktoré používam ja.

YSL Rouge Volupte Lipstick - 07 Lingerie Pink
Rúž, ktorý len tak niekto nevlastní. Ale žijeme len raz a tak aj 30€ je v niektorých prípadoch maličkosť. Ak niekedy niečo chcete, po niečom  túžite - choďte za tým! Rúž je ako šperk -  spracovaný v zlatom luxusnom prevedení s YSL detailom. Je jemne parfumovaný. Dodáva perám saténový lesk a nádhernú krémovú farbu. Dokonale pery hydratuje a vyhladzuje. Navyše pery chráni vďaka SPF 15.

MAC lipstick - Angel
Ďalší trošku z cenovo vyššej kategórie, avšak už o čosi dostupnejší. Opäť aj tent rúž krásne vonia a má nádherný ružovkastý odtieň. Aj bez zafixovania vydrží tie cca 4 hodinky, potom je nutné ho opäť naniesť na pery. Má krémovú konzistenciu, krásne pery hydratuje a dodáva im mierny lesk. Neutrálny odtieň s nádychom ružovej perfektne sadne ku každému dennému líčeniu.

Revlon Colorburst Lip Butter - Strawberry Shortcake
Nakoniec sa dostávam k cenovo najdostupnejšiemu rúžu. Celkom mám rada takéto balzamo rúže. Rúž má priemernú pigmentáciu a krásne krémovú konzistenciu. Čo sa týka pigmentácie, tak farba sa postupne vytrácala, no krásna mi vydržala na perách 2 hodiny. 

Nie vždy platí, že s vyššou cenou prichádza aj kvalita. V tomto prípade to tak však je. 
Ak viete o nejakom rúžiku, ktorý by sa mi do zbierky v týchto jemných odtieňoch hodil - SEM S NÍM!

Prajem vám krásny piatok a užite si poriadne víkend, :)

2 komentáre:

  1. Takové odstíny se mi také hodně líbí :)
    Miska blog

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Krásný odstín té rtěnky od Macu :)

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!