24. februára 2018

Najlepšia trojka v starostlivosti o pery

Určite to poznáte... Popraskané pery nie sú v žiadnom prípade ozdobou ženy. Z času na čas sa to však môže prihodiť - hlavne vďaka aktuálnemu počasiu. Balzam s krémom na ruky mám vždy v zime 24h po ruke. Na stole, poličke či v kabelke. 
Avšak, viete čo zaberá na problém popraskaných pier najlepšie a ako sa starať o svoje pery, aby boli vždy jemné a zvodné?


Nie je to až také veľké umenie. Väčšina z nás vie veľmi dobre, že by sa o pery mala starať denne, kto však na to má mať čas?! Veru tak. A ignorácia starostlivosti o pery sa nám potom vráti podobe popraskaných a šúpajúcich sa pier. 
Dnes vám prinášam tipy na 3 najlepšie balzamy, ktoré sú jednoducho v svojej kategórii TOP.

Základná starostlivosť pre pekné pery

Pravidelné hydratovanie a premastenie – najlepšie kvalitným balzamom na pery.
Raz týždenne jemný píling (napr. pomocou zubnej kefky) – pery nielen zjemní, ale aj výdatne prekrví.


TOP 3 balzamy

Nuxe Reve De Miel - balzam na pery, ktorý dokáže doslova zázraky (+aj ak máte záder, tak krásne boľavé miesto zahojí). Jeho hydratačná schopnosť je jednoducho neskutočná. Nuxe dokáže dať už v priebehu jedného dňa do úplného poriadku! Vyživené a zjemnené ostanú ostanú priam okamžite. Nie nadarmo je vo svete ospevovaný!

EOS balzamy - obľúbený Sweet Mint, ktorý pery jemne chladí alebo Honeysuckle Honeydew. Tieto balzamy však výhradne odporúčam len do vnútorných teplých priestorov, vonku až tak perám nepomôžu. Niektoré EOS majú obzvlášť veľmi krásne vône a aj dore chutia. :)

Dior Crème e Rose - je kvôli svojej dostupnosti skôr taký bonus. Hoci nie je až tak známy, o pery sa stará na rovnakej úrovni ako Nuxe. Avšak aj v tomto prípade, je cena za balzam vysoká.

Máte aj vy svoju TOP 3?
Aký najdrahší balzam na pery vlastníte?

Prajem vám krásny večer,

4 komentáre:

 1. Eos balzám u mě rozhodně jako skvělá péče o rty není, ale každému vyhovuje něco jiného :) mě spíše Eos rty vysušuje.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nuxe balzám bych ráda vyzkoušela. Eos mě neláká.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. EOS jsem jen zkoušela, když jsem měla krizi a kamarádka ho používala. Nice mě láká, ale zase ne tolik abych ji potřebovala hned. Do balzámu úplně neinvestuju moc, i když věřím že se občas vyplatí. Takže mám jen ty levnější - manufaktura, zázračný kelímek apod, ale zase jsem i s nema spoko :)

  MagicBeautyLife

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!