11. januára 2018

Balea Milk & Coconut Spa Set - to pravé, kokosové!

Príjemná, evokujúca exotickú dovolenku a slnkom zaliatu pláž. Aspoň u mňa vôňa kokosu určite evokuje tropický raj obklopený palmami, bielym pieskom a tyrkysovou vodou. Možno práve preto je taká obľúbená aj v kozmetickej produkcii. Či nie?! Aké potešenie prináša tento set pre ženy?


Priznám sa, že popravde neviem či ešte sú tieto balenia k dostaniu, nakoľko som od nového roka ešte v dm-ke nebola. Aj keď plánujem, nakoľko by som si rada vyzdvihla tú retro kozmetickú tašku za 100b, ak teda ešte bude. Ja proste stále nejak nestíham. 😄 Ak však táto sada je ešte k dostaniu, tak na čo sa môžete tešiť?

PENA DO KÚPEĽA

Ako si spríjemniť koniec dňa? Predsa s relaxom vo vani a dobrou penou do kúpeľa! Ako prvé by som chcela pochváliť vôňu produku, ktorá je jemná a veľmi pekná. Prípravok je k pokožke veľmi jemný a citlivý, preto nehrozí, že by ju akokoľvek mohol podráždiť. Aj keď sa mi dostala pena do očí, tak nejakým zázrakom ma vôbec nerezali. A čo penivosť? Penu som dokázala urobiť ako tak nejakú, ale chcelo to o dosť viac produktu ako bežne. Vlastne tento produkt mi ako jediný už aj došiel. 😏Taktiež pena dlho nedrží, no aspoň tá vôňa pretrvá do konca kúpania. 


PEELING

Peelingy na telo ja osobne veľmi obľubujem a ich používanie aj pravidelne dodržiavam podľa predpisu - minimálne však raz za týždeň si ho vždy urobím. Vôňa peelingu je jemná a  výrazná zároveň, no po aplikácii sa pekne rozplynie a zjemní. Ak ju však chcete zintenzívniť, odporúčam  použiť telové mlieko s rovnakou vôňou, ktoré sa nachádza v tomto balení. Niektoré peelingy zvyknú byť veľmi hrubozrnné, no tento je k pokožke jemný. Peelingové čiastočky sú jemné, takže pre citlivú pokožku je ideálny. Ja sama však preferujem skôr peelingy hrubozrnné - tie doslova milujem. Svoju funkciu si však tento peeling plní, pretože po použití je pokožka jemná, vďaka masáži aj prekrvená.


TELOVÉ MASLO

To najlepšie na záver. 100% spokojná som len s týmto telovým maslom, doslova mu nemám čo vytknúť. Po pokožke sa perfektne hladko rozotiera a rýchlo do nej vsiakne. Na aplikáciu nie je potrebné veľké množstvo masla. Pokožka je hneď po nanesení zjemnená, vyživená a hydratovaná. Navyše telo dlhodobo veľmi jemne vonia. Maslo je skvelé aj v hydratácii takých miest ako lakte alebo kolená. Proste čistá spokojnosť!

Fotiť všetko priamo pri používaní je zábava. Ach tie pokúpeľové prsty. :D 
Celkovo som s touto sadou bola spokojná. Aktuálne mi ostal už len peeling a maslo. Masielkom sa natieram hlavne večer, tá jeho vôňa je proste božská a ideálna na navodenie príjemnej nálady na koniec dňa. Aj vy milujete kokosovú vôňu?

4 komentáre:

 1. Kokosovou vůni miluji, že to pomalu ani slovy nejde popsat. Božská vůně!! :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To vyzerá úžasne! Baleu mám veľmi rada, je cenovo dostupná a pri väčšine produktov aj naozaj kvalitná... A to balenie je TOP! Michaela THE BEAUTY OF IMPERFECTIONS

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ikdyž kokos v lásce nemám, tak v kosmetice mi moc nevadí a tato řada vypadá perfektně. Hodil by se mi právě peeling. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Kokosova kozmetika je super ;) urcite treba vyskusat

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!