27. novembra 2017

Vitamínová terapia s Monoderma E5

Nebudeme si klamať. Akné, šupinky či vrásky... Máloktorá žena si môže povedať, že jej pleť je úplne bezchybná. Ja teda bezchybnú pleť určite nemám. Neraz pri problémoch s pleťou hľadáme záchranu v drahých kozmetických prípravkoch. Veru, aj ja si sem tam dovolím kúpiť niečo drahšie. Nie však vždy daný produkt splní to, čo má. Aktuálne s príchodom zimy ma trápia na pleti suché miesta. Preto som si zaobstarala doslova vitamínovú bombu. 


Pleti nerobí dobre UV žiarenie, znečistené ovzdušie, klimatizácia a v týchto dňoch tiež výrazné striedanie teplôt vonku. Súčasné štúdie preukázali, že vitamín E je veľmi efektívny pri redukcii zápalu a podráždenia, a tiež pri podpore aktivity antioxidačného systému. 

Vitamín E je určený pre:

  • Stresovanú pleť
  • Rôzne typy erytému
  • Ekzématickú dermatitídu
  • Suchú a veľmi suchú pokožku
  • Redukciu vrások, omladenie pleti

Na fotkách môžete vidieť, ako vyzerala moja vitamínová bomba v podobe ampuliek Monoderma E5. Aplikácia bola veľmi jednoduchá. Balenie obsahovalo ampulky (28 toboliek, ktoré by mali zabezpečiť vitamínovú terapiu na 1 mesiac, pri používaní 1x denne) – ja som používala tento produkt 2x denne, teda jednu tobolku ráno a jednu večer. Naordinovala som si teda 14 dňovú kúru. Zvolila som takéto dávkovanie preto, lebo pleť sa mi razom dosť vysušila a naozaj som potrebovala rýchlo zlepšiť jej stav. 

Ako prebiehala aplikácia? Z tobolky som odlomila vrch a obsah vytlačila na prsty. Obsah tobolky bol tekutý, dosť pripomínajúci bázu pod make-up. Na jedno použitie bolo "séra" naozaj dosť. Ampulky čo sa týka zloženia neobsahujú vodu, konzervačné látky, farbivá či ďalšie látky, ktoré by prípadne mohli vyvolať alergiu, precitlivenosť alebo podráždenie. 

Celkové hodnotenie: Určite odporúčam! Pleť sa mi vďaka týmto ampulkám výrazne zlepšila. Suché miesta hlavne v oblasti nosa a brady zmizli, pleť si lepšie držala vodu. Ja som si tento produkt objednala na základe dobrej skúsenosti už dávnejšie, kedy som používala vitamíny na pleť Monoderma A15 kvôli akné. Tento produkt ma teda opäť nesklamal. 


Jediné mínus, ktoré by vás mohlo od vyskúšania ampuliek odradiť je cena. Ak vás však ampulky  zaujali, tak ja som ich objednávala z → www.medaprex.sk, kde stoja aktuálne 16,70€. :)


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!