9. septembra 2017

Panasonic - jednoduchá a rýchla epilácia

Leto sa už pomalinky končí, no stále je obdobie dovoleniek, pretože slnečné lúče krásne hrejú. K letu patrí aj ošetrená pokožka bez chĺpkov. Avšak dovolím si povedať, že ženy by mali mať hladkú pokožku celoročne. Avšak to, aby ste sa neželaných chĺpkov zbavili, vyžaduje istý čas, úsilie a v neposlednom rade aj pevné nervy. Väčšina metód odstraňovania chĺpkov totiž bezbolestná nie je. Ja som mala možnosť počas leta otestovať Epilátor Panasonic ES-WS14-P. Ako ho hodnotím?


Skúsenosti s epilátormi som pred týmto testovaním nemala žiadne. Vyskúšala som však už naozaj toho veľa od klasických žiletiek, cez voskové pásiky (ktoré som už zavrhla úplne)  a cukrovú pastu až po IPL metódu. Skúsenosť s epilátorom hodnotím pozitívne. Epiláciu sprevádza len mierna bolesť, kedy chĺpky strojček vytrhne aj s korienkom. Myslela som si, že to bude bolieť viac, no mýlila som sa. Epilátor vytrháva chĺpky priamo z korienkov, preto takto oholená pokožka vydrží v závislosti od intenzity ochlpenia  a rýchlosti rastu chĺpkov dva až tri týždne. Samozrejme, na to aby ste epilátor mohli použiť, musíte mať chĺpky vyrastené aspoň 0,5mm. Inak sa stane, že vám nie všetky chĺpky zachytí. Čím častejšie epilátor použijete, tým sa bolesť pomaly po každom holení vytráca, pretože chĺpky rastú čoraz jemnejšie. 


ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O STROJČEKU

 • O odstránenie chĺpkov sa stará 24 pinziet na kotúči, vďaka čomu je epilácia jednoduchá a rýchla. Strojček je navyše vo veľmi elegantnom ružovom dizajne. 
 • Panasonic ES-WS14-P sa postará o veľmi starostlivé suché holenie bez potreby použitia gélov či pien, a to v dvoch rýchlostiach. Prístroj je napájaný pomocou kábla v univerzálnom napätí 100–240 V.
 • Na výber máte dva nástavce.

Ja mám celkom citlivú pokožku, avšak epilátor som vyskúšala, a problém som ani časom žiaden nemala. Samozrejme po epilácii som pokožke dopriala patričnú starostlivosť. Takže za mňa určite vrelo odporúčam. Navyše tento epilátor od Panasonicu je cenovo prijateľný. Tak ak nejaký práve zháňate, poobzerajte sa po tomto. :) Verím, že budete spokojné tak ako ja.


Aký druh odstraňovania chĺpkov preferujete vy? 

3 komentáre:

 1. Používám většinou žiletky a sem tam vosk, ale na tu bolest jsem si už zvykla. Na epilátorem uvžuji.. ale zatím k tomu nebyla ta správná příležitost. :(

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Som verná klasike, čiže žiletke. Nad epilátorom uvažujem už roky, no odradzuje ma práve bolesť pri celom procese. Je jasné, že čím častejšie prístroj používam tým menšia je bolesť. Ale ako sa poznám už po prvom použití by som prežívala muky. Aj keď predstava dokonalých hladkých nôh niekoľko týždňov znie veľmi dobre. Snáď sa raz odvážim a kúpim si podobný prístroj. :)
  Life is beautiful

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Epilátor používam už dlhšie, no je super, keď si to môžte porovnať z iným výrobkom a mať tak ľahšie rozhodovanie pri ďalšej kúpe, keď si chcete kúpiť nový. ;)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!