1. februára 2017

Gosh Forever Eye Shadow očný tieň s kovovým efektom

Oči sú prirodzenou dominantou našej tváre a s trochou líčidiel môžu dominovať ešte viac. Práve výrazný pohľad je tým, čo zaujme väčšinu mužov a na nás ženách ho označujú ako veľmi sexi. Úspešnú rodinu očných tieňov značky Gosh Copenhagen ešte v minulom roku doplnili tiene kolekcie Gosh Forever Eye Shadow. V kolekcii sa nachádza 9 tieňov - 5 s kovovým efektom a 4 s efektom matným. Na fotkách uvidíde odtieň 01 Silver Rose.  APLIKÁCIA:

Očný tieň FOREVER EYE SHADOW sa nanáša jednoducho vďaka vysúvaciemu mechanizmu. Aplikovať a rozotrieť tieň smerom dohora na celé pohyblivé viečko zaberie len pár sekúnd. Na dokonalé rozotretie vám poslúžia končeky prstov alebo štetec na očné tiene - avšak nutné to nie je. 


EFEKT:

Vonkajšie kovové balenie je v identickom farebnom odtieni ako očný tieň. Očný tieň vytvára dlhotrvajúci skutočne nádherný kovový efekt v jedinom ťahu. Krémový, zamatovo vláčny očný tieň v tyčinke vydrží podľa výrobcu až do 8 hodín bez toho, aby sa usadzoval v linkách viečok, odlupoval sa, alebo vybledol. Nakoľko ja mám mastné viečka, tak mne sa tieň v linkách usadil už do dvoch hodín, avšak prejdením štetca cez viečko sa dá jedným ťahom tento defekt napraviť. Bonus je určite výnimočne hladká textúra, ktorá sa s ľahkosťou rozplýva na očných viečkach a vytvára rovnomerný farebný efekt. 


VÝSLEDNÉ HODNOTENIE: 

Tieňovať, zvýrazňovať a skrášľovať svoje oči s intenzívnymi farbami vďaka týmto tieňom môžete tak každý deň, bez potreby ďalšieho príslušenstva - štetcov. Tieň sa dá používať samostatne, môžete ho tiež skombinovať s práškovým očným tieňom alebo len jednoducho oživiť linkou, ako som to urobila ja nižšie na fotkách. :)  


Suma sumárum... Mínus určite dávam za výdrž, ktorá je pri mastných viečkach slabá. Plus za efekt, ktorý je skutočne krásny a aj za aplikáciu, pri ktorej vám okrem tieňa nič iné netreba. 
Cena: v parfumérii FAnn 9€

4 komentáre:

 1. pekná recenzia :) mne by asi nevyhovovali práve kvôli tomu, že mám mastnejšie viečka, ale sú určite praktické :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. krásne vypadá :) len u mňa by tiež vydržal max. dve hodiny a opravovať by sami to stále nechcelo :/

  Lavandula Diary

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nadherny odstin. Ale mam vicka mastnejsi takze by mi to bez primeru nevydrzelo vubec. Ale zaklad pod stiny. To musi byt uzasny.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!