27. februára 2017

Balea - keď je vôňa čokoládová, ale aj lahodná hoc úplne mimo od zloženia

Naoko obyčajné sprchovanie. Vojdete do kúpeľne, pustíte na seba prúd vody a za pár minút ste vonku. Takto to funguje na klasickej báze, ale ak chcete dosiahnuť viac, môžete to mať. Okrem zmytia potu a usadených nečistôt sa môžete zamerať aj na iné veci, či už na premasírovanie partií, úplnú relaxáciu, alebo bláznenie s partnerom. :D Kedy ste sa naposledy spoločne sprchovali so svojim partnerom? Včera? Potom veríme, že ešte dnes, keď si na to spomeniete, cítite jemný dotyk jeho rúk po celom tele. Že už veľmi dávno nie? Tak potom vedzte, že prichádzate oveľa. O prekrásny zážitok...


To, čo ja s priateľom milujem sú vône. Sladké, sladšie, najsladšie!  Už od Vianoc sa mi nazbieralo pár produktov, ktoré spolu v sprche s radosťou obaja používame. Mali sme aj kúsky spoza hraníc, ktoré u nás neboli a ani nie sú dostať, aspoň čo som hľadala v DM-ke. Ale poďme nazad k tomu, čo tu mám dnes pre vás. Či už sa jedná o limitku alebo stály produkt, jednoznačne SKÚŠAJTE. Do 2 eúr máte tak možnosť skúšať desiatky vôní, ktoré očaria nejeden noc. 

Naša topka v tejto trojke je určite čokoládový sprcháč. Samotný sprchový gél má slabučkú hnedú farbu. Dlho som premýšľala, ako by som vám popísala jeho vôňu, pretože je naozaj netradičná. Povedala by som, že je to typická vôňa čokolády, ktorá je trochu (aspoň teda pre nás) korenistá. Spoločné sprchovanie, či spoločný kúpeľ s týmto sprcháčom (áno, lebo aj so sprchovým gélom si môžete dopriať kúpeľ) je ideálnou príležitosťou pre partnerov na vzájomné potešovanie a obom aspoň teda nám prináša  vždy veľkú radosť. Ak ste zvyknuté na bohatú penu pri sprchovaní, tak tento sprchový gél vás veľmi nepoteší. Vytvára minimálnu až strednú penu, avšak, to nijako neovplyvňuje jeho účinky. Dá sa s ním krásne poumývať aj bez peny. Jeho konzistencia je redšia. Po umytí s týmto sprchovacím gélom zostáva pokožka veľmi dlho prevoňaná, a preto máte pocit, že ste v nejakom cukrovom svete. Čo na tomto sprchovom géle oceňujem sú jeho hydratačné vlastnosti. Pokožku dokonalo hydratuje a necháva ju na dotyk krásne hebkú. Rovnaké vlastnosti má aj druhý gél marshmellow, avšak vôňa nie je práve taká, aby sme ju s priateľom ocenili. Pozor, gél Marshmallow má také isté balenie ako choco gél, na fotkách mám ja ešte staré. 


To, čo potrebuje však trošku vyššiu dávku hydratácie sú moje nohy. Po sprche si krém nutne nevyžadujú, avšak rada ich aspoň trošku niečím vždy pretriem. Už v minulosti som mala možnosť vyskúšať niekoľko takýchto Balea telových mliek a nemôžem napísať, že by som nebola spokojná – každé jedno krásne voňalo a rada som ho domíňala. Inak tomu nebolo ani teraz. Po otvorení vás ovanie príjemná vôňa, ktorá skutočne aj keď v zložení tie zložky nie sú nám pripomína vôňu sladkého medu a teplého mlieka. Možno to znie divne, ale keď sa s priateľom snažíme nájsť vône, ktoré v kréme majú byť, jednoducho vždy nám padne na um niečo iné. Aspoň vidieť že naozaj každý z nás je v tomto iný. Biely riedkejší krém má príjemnú konzistenciu, ktorá sa ľahko vtiera do pokožky. Tú zanechá jemne hydratovanú, o dlhodobej hydratácii však nemôžeme hovoriť.


Cena: od 1,19 €

Aj vás oslovili za poslednú dobu nejaké Balea produkty?

5 komentárov:

 1. Presne tieto produkty oslovili aj mňa! :) Milujem vôňu čokolády, ale je pravda, že nie všetky produkty mi voňajú, no tieto sú fakt príjemné :) Lenže dala som si také predsavzatie, že najprv spotrebujem to, čo mám doma a až potom si zaobstarám niečo nové, pretože tie veci už nemám kde dávať :D
  World of Nicol | Narodeninová GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 2. A já je u nás neviděla, nebo jsem přišla pozdě a jsou u nás vyprodané :D
  Soutěž o pečující produkty

  OdpovedaťOdstrániť
 3. to telove mlieko a sprchový mam tiež a krásne voňajú oba ale najviac ma oslovilo celkovo od balea repair rada na vlasy a krem amaska na ruky 2v1:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ty obaly jsou rozkošný, koupila bych si to už jen kvůli nim.. :D

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!