23. novembra 2016

Exotická, aromatická a svieža kolekcia Spiced Citrus

Ruky sú nechránenou časťou nášho tela, a tak si uvedomte, s čím všetkým prichádzajú do kontaktu. Nie sú to len vplyvy počasia, na ktoré často dopláca i pleť na tvári, ale oveľa viac. Ruky umývame niekoľkokrát denne, strieda sa teplá voda so studenou, prirátajte si mydlá, čistiace prostriedky i všetku kozmetiku. Výsledkom sú často ruky, ktoré po prvé nevyzerajú úplne vábne a po druhé nie sú príjemné ani na dotyk. Popraskané, vysušené a so zádermi, také nechce mať ruky zrejme nik. Vy to však môžete zmeniť a netreba až tak veľa, ako by ste si mohli myslieť.

Exotická, aromatická a svieža kolekcia Spiced Citrus obsahuje luxusný krém na ruky a mydlo s vôňou mandarínky, kvetu pomarančovníka a škorice. Ideálny darček, ktorý každému spríjemní najkrajšie sviatky v roku. Prípadne darček pre samého seba, ak si chcete dopriať už aj teraz takú sviatkovú pohodu aspoň vďaka vôni.


Aj moje ruky trpia s príchodom studeného jesenného počasia na suchú a popraskanú pokožku. Kým v jarnom a letnom období siaham po krémoch na ruky iba sporadicky, v tom jesennom (aj zimnom) musím mať krém so sebou neustále. Aj preto mi padol vhod najnovší krém od Oriflame. Krém je balený do oranžového obalu s vrchnákom s obsahom 75 ml. Je to klasická veľkosť krémov na ruky od Oriflame. Konzistencia mierne oranžového krému je spočiatku hutná avšak pri roztieraní je vodnatá. Skôr ako extra hydratáciu doprajem rukám práve opojnú vôňu. Vôňa je svieža a príjemná. Vstrebávanie krému do pokožky je bezproblémové a pokožka je po aplikácii krému príjemne hladká a vyživená, aj keď nie na dlho. Páči sa mi však, že aj napriek tomu, krém nezanechá krém na pokožke mastný filter. 

Ku krému si Oriflame pripravil aj mydielko. Ide o klasické mydlo, po ktorom tú ruky také trpkejšie - určite viete ako to myslím. Skôr ako na umývanie by som si ho druhý krát nechala niekde na poličke aby mi rozvoniavalo, nakoľko práve tá jeho vôňa je na  nezaplatenie. Čisté Vianoce! Krásna cistrusová vôňa so zmesou korenia, je to priam lahoda pre nos. 


Takže ak niekomu chcete urobiť malú radosť, minimálne po čuchovej stránke, táto kolekcia je na to priam stvorená. O hydratačných účinkoch a trvalej výžive sa však hovoriť nedá. Čo som ešte pozerala Oriflame, tak takú sviatkovú romancu si môžete nahodiť aj novým hojivým zázrakom, nakoľko v ponuke je škoricový! :) Čo myslíte stojí za to ho aspoň vyskúšať?

3 komentáre:

 1. Tohle tak božsky vonělo! :) Ale zatím jsem si to nepořídila.
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. škoricový hojivý zázrak? To skrátka musím vyskúšať

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To mydlo je krásne páči sa mi a tieto produkty som akosi prehliadla v časopise ale hojivý zázrak škoricový som musela samozrejme mať hneď:)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!