18. novembra 2016

BRONX už aj na Slovensku v sietí parfumérií FAnn

Bronzery sme už odložili do poličiek. Leto je dávno za nami, jeseň v plnom prúce a čoskoro tu máme zimu, jeseň však priniesla celkom nové návyky. V líčení, ale aj v obliekaní či česaní. Držte krok so sezónou, ktorej dominuje nielen padajúce lístie, ale aj padajúce teploty a buďte trendy. Čo si pre nás pripravila jeseň vo svete kozmetiky? Novú kozmetickú značku na našom trhu! BRONX! 

BRONX; NYC – najsevernejši distrikt mesta New York. Charakteristicky multikultúrnymi vplyvmi a stretávaním ľudí z rôznych zázemí a sociálnych skupín. Domov hudobníkov, umelcov a hercov v kreatívnom prostredí. Miesto, kde sa zrodil hip-hop, breakdance, miesto pomaľované s graffiti, ktoré ešte viac zdôrazňuje jeho mestský štýl. Miesto, kde sa rodia trendy! Štýlová kozmetická značka BRONX COLORS – URBAN COSMETICS vznikla priamo z tejto inšpirácie varietou farieb, štýlov a tradícií. Či už hľadáte výrobky pre klasické alebo trendové líčenie, BRONX COLORS ponúka možnosti pre vytvorenie akéhokoľvek vzhľadu a oslovuje veľké množstvo žien.


BRONX COLORS JUST MATTE LIPSTICK RÚŽ 2 G, PURPLE

Nakoľko som doposiaľ nemala možnosť otestovať nič od tejto značky, tak som na ňu bola veľmi zvedavá. Rúž bol preto mojou premiérou, ktorá však bola veľmi príjemná. Samotný rúž bol balený do papierovej krabičky. Obal rúžu je čierny, veľmi elegantný a nadčasový. Čo sa týka samotného odtieňa, testovala som krásny fialovo-bordový odtieň s názvom Purple. Je priam ideálny pre jesenné obdobie. Konzistencia rúžu je krémová, po nanesení na pery sa však stáva rúž matným a určite by som odporučila pred jeho nanesením naniesť na pery bezfarebný balzam. Matné rúže zvyknú pery vysušovať. Farba je naozaj intenzívna už po jednom nanesení.

Rúž vynikne ešte krajšie a upravenejšie, keď si pery vykontúrujete ceruzkou v podobnom či rovnakom odtieni. Jeho trvácnosť je naozaj naozaj dlhá a na perách mi pokojne vydrží aj pól dňa. Niekedy (po jedle či pití) je však vhodné pery rúžom opäť jemne prejsť, aby bola farba naďalej intenzívna. ýhodou rúžu je, že si môžete vybrať až z 8-tich dostupných odtieňov, čo značí, že by si vybrala určite každá z nás.

Ja som teraz na zimu dosť bledá a pri fotení som ešte s bledosťou viac vynikla. Každopádne odtieň rúžu má svoj odtieň podľa daného svetla, ako môžete aj na fotkách vidieť. :)

BRONX COLORS WATERPROOF FOUNDATION MAKE-UP 20 ML, NUDE

Dokonalá pleť je túžbou každej ženy. Nie každá  nás má pleť dokonalú, bez akné, nepríjemného začervenania či farebnej nevyváženosti. Tieto nedostatky najčastejšie zakrývame make-upom. Na tento make-up som čítala na zahraničných kozmetických blogoch mnohé pozitívne reakcie. Ja musím s tým iba súhlasiť, pretože tento make-up sa vydaril. Balenie make-upu má sklenený flakónik s čiernym pumpičkovým aplikátorom. Ja som mala možnosť otestovať odtieň 03 - NUDE. Odtieň je veľmi prirodzený, možno o trochu bledší od pleti. Make-up má hutnú textúru a prekvapivé krycie účinky. Stačí ho naozaj máličko a ihneď sa prispôsobí typu pleti, rovnako s ňou krásne splynie.

Po nanesení stačí už len jemné prepudrovanie. Make-up krásne jemne vonia, je dlhotrvácny a na mne vydrží pokojne i celý deň. Bronxje kvalitná kozmetika a tento make-up ma v tom iba utvrdil.


Neviem teda či vás táto značka zaujala, ale mňa teda hej. Navyše cenovo je prístupná, rúž stojí niečo cez 7€ a make-up 12€, takže ak máte chuť vyskúšať niečo nové....vrelo odporúčam. :)

3 komentáre:

 1. No značku sice neznám, ale musím říct že odstín rtěnky vypadá naprosto božsky :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tak ten rúž má naozaj krásny odtieň! ani cena nie je až taká vysoká ako som si myslela :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Fuuha, o tejto značke som ešte nepočula, ale keď som začala čítať, tak si vravím že uuuhm, tak to asi bude drahé :D Ale cenovo je to celkom v klídku, tak sa na to asi zájdem pozrieť :D
  World of Nicol

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!