3. júla 2016

Rad Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment

Účes je jedinečným prostriedkom vyjadrenia vlastného štýlu a osobnosti. Napriek tomu sa spôsob úpravy vlasov často stáva predmetom konvenčných predstáv o tom, aký účes by sme mali, alebo nemali nosiť. Prečo ale podliehať predsudkom? Dove verí, že každá žena by mala mať taký účes, aký chce ona sama. Jej vlasy sú jej voľba. Kučery k okrúhlej tvári, modré vlasy alebo blond Aziatka? Prečo nie.92 % Sloveniek a Češiek si chce upravovať vlasy bez obmedzenia aj za cenu negatívnych vplyvov na krásu a zdravý vzhľad vlasov. Rad Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment im to umožňuje. Teraz už nie je nutné báť sa zničených vlasov.


Rad Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment je špeciálne vyvinutý na mieru ženám, ktoré si síce vlasy rady farbia, žehlia, kulmujú či inak upravujú, ale napriek tomu ich chcú uchovávať krásne vyživené a lesklé. Obsahuje jedinečnú kombináciu zložiek prispievajúcich k regenerácii vlasov, a napomáha im tak navracať zdravý vzhľad. Kľúčom k výnimočnosti tohto radu je jeho inovatívne zloženie s výťažkami z červených rias a Keratin Nutri Complex, ktoré pomáhajú dopĺňať živiny a regenerovať vnútornú štruktúru poškodených vlasov. Vlasy sú potom na prvý pohľad hladšie, silnejšie a lesklejšie. Rad Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment obsahuje šampón, kondicionér, masku a olejové sérum.


Šampón Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment

Šampón špeciálne určený pre poškodenmé vlasy mi na moje vlasy ,,padol“ úplne vhod. Vlasy mám v tomto období suché a i napriek tomu, že sa snažím vyživovať ich často olejmi, niekedy sú naozaj veľmi suché a bez života. Bude to asi tým, že som z priam bordových vlasok podstúpila odfarbenie a následné farbenie na medenú. Šampón má 250 ml balenie a jeho obal je celkom zaujímavý. Doposiaľ som sa nestretla s takýmto riešením obalu v rámci šampónov - len u značky Dove. Konzistencia červensjkastého šampónu je tekutá, ľahko pení a má veľmi príjemnú vôňu, ktorá vo vlasoch zotrváva aj po umytí šampónu. Penivosť je stredná, ale nesťažujem sa, pretože ani príliš penivé šampóny nie sú žiadna ,,výhra“.


Kondicionér Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment

Kondicionér je doplnkovou starostlivosťou k samotnému šampónu. Opäť ide o 250 ml balenie. Konzistencia kondicionéru maslovej farby je krémová, kĺzavá a opäť krásne vonia, podobne ako v prípade šampónu. Kondicionér aplikujem po umytí vlasov šampónom na celú dĺžku a nechám pôsobiť jednu až dve minútky. Po opláchnutí vlasy mierne vysuším uterákom a nasleduje tretia, posledná procedúra vo vlasovej starostlivosti.Olejové sérum Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment

Olej na vlasy s niekoľkými cennými olejmi je určený pre všetky typy vlasov. Bol balený do pekného papierového obalu. Balenie oleja je sklenené a priehľadné. Olej má 50 ml obsah, má peknú tmavožltú farbu a ešte krajšiu vôňu. S jeho aplikáciou to skutočne netreba preháňať, aby ste si vlasy zbytočne nepremastili. Ja ho používam po umytí vlasov šampónom a kondicionérom. Nie však pravidelne, nakoľko keď si dávam masku si už olejček nedávam. Na vlasy aplikujem približne tri či štyri stlačenia pumpičky (ja mám však vlasy husté, pokiaľ máte vlasy kratšie či redšie, bude vám stačiť i menej stlačení). Olej jemne votriem do dĺžky a najmä do končekov, vyvarujte sa okoliu pokožky hlavy. Vlasy nechávam voľne vyschnúť.

Maska Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment

Obsahuje jedinečnú kombináciu zložiek, ktoré prispievajú k regenerácii vlasov a navracia im zdravý vzhľad aj v prípade výrazného poškodenia. Kľúčom k výnimočnosti nového radu je jeho inovatívne zloženie s vyživujúcimi výťažkami z červených rias a Keratin Nutri Complex. Vďaka jeho schopnosti vnútornej hĺbkovej obnovy získajú vlasy hladší, silnejší, lesklejší a zdravší vzhľad. Celej kolekcii navyše dominuje sofistikovaná vôňa zelených kvetín s nádychom šťavnatého citrusu a zeleného čaju, doplnená krémovým pižmom. Masku si nanášam od stredu vlasov ku končekom a nechávam ju päť minút pôsobiť. Používam ju raz za týždeň.


Záverečné hodnotenie: Po vysušení sú moje vlasy vyživené a veľmi príjemné, až priam hebké na dotyk. Veľkú úlohu v tom určite zohráva olej, ktorý je naozaj kvalitný, ale nesťažujem sa ani na šampón, kondicionér či masku, ktoré si svoju úlohu plnia rovnako svedomito. Určite odporúčam vyskúšať.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!