4. júla 2016

Ošetrujúci olej Love Nature s výťažkom z čajovníka

Niekedy sa objavuje pod slovenským názvom čajovníkový olej, inokedy na neho natrafíte pod anglickým názvom tea tree oil či olej. Tak alebo tak, ide o blahodarný olej z opačnej strany planéty, ktorý vám pomôže nielen ku kráse ale aj zdraviu. Vaša pokožka sa vám za starostlivosť čajovníkovým olej rozhodne poďakuje.ou krásou už udivené súčasníkmi. O tomto austrálskom zázraku ste už iste neraz počuli. Ak ste ho však doteraz nevyskúšali, je najvyšší čas. Je totiž skutočne zázračný a v lete ho využijete na tisíc spôsobov. Neveríte? Vyskúšajte!


POPIS
Obsahuje prírodný esenciálny čajovníkový olej, ktorý má antibakteriálne a upokojujúce vlastnosti. Pomáha cielene pôsobiť proti vyrážkam, čistí pleť a redukuje nadbytočný maz, ktorý spôsobuje mastenie pleti. Aplikujte už pri prvom náznaku vzniku vyrážok, aby ste redukovali ich výskyt. Nevysušuje pleť. Dermatologicky testovaný.


Plné balenie tohto olejčeka má 10ml. Nie je to síce nijak extra veľa, ale vydrží dosť dlho. Po odšróbovaní krytu, môžete na úplne poslednej stránky vidieť "aplikátor"/otvor odkiaľ si olejček dávkujete. Výrobok má olejovú konzistenciu, nie moc hutnú - nie je to 100%olej. 

Použiť ho môžete na problematickú pleť, hlavne zapálené vyrážky, ako starostlivosť na hojenie rán či herpes,... tiež som sa dočítala no neviem či je to pravda, že je dobrý na pooperačné stehy alebo tiež že ním mastia majitelia svojich miláčikov labky. Ak máte skúsenosť, dajte nám vedieť v komentári. Podľa mňa je účinnejší než hojivý roztok od Oriflame. Tento olejček odporúčam hlavne na večernú starostlivosť. Keď sa mi objavila počas dňa vyrážka, večer som si ju natrela - urobila obklad s týmto olejčekom a ráno buď úplne zmizla alebo sa aspoň stiahla (zmenšila a nebola taká vypuklá).


3 komentáre:

 1. Mám ešte tento olejček v tej staršej verzii tožvie či tento má aj novšie zloženie alebo nie ale vyzerá dobre. Ten môj mám už dosť dlho niekedy som ho použila na vyrážky ale mne moc na to nepomohol.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. • This is real take it serious, i am JOHNSON JUDITH i am from Ireland. Who will believe that a herbal medicine can cure herpes, I never believe that this will work, i have spend a lot money getting drugs from the hospital to keep me and my son healthy, it got to a point that i was waiting for death to come because i was broke, one day i heard about this great man called Dr ODUWA who is well known for Herpes, HIV, and Cancer cure, i decided to email him I didn't believe him that much, I just wanted to give him a try, he replied my mail and Needed some Information about me, then I sent them to him, he prepared a herbal medicine (CURE) and, he gave my details to the Courier Office. they told me that 4-8 days I will receive the package and after receiving it, i took the medicine as prescribed by him at the end of the two weeks, he told me to go to the hospital for a checkup, and i went, surprisingly after the test the doctor confirm me Herpes simplex virus negative, and my son and i thought it was a joke, i went to other hospital and was also negative, thank you for saving our life's, I promise I will always testify of your good works. If you are herpes simplex virus patient, contact him and I am sure you will get cured, contact him via: dr.oduwaspellhome@gmail.com or whatsapp him at +2348070685053.
  THESE ARE THE THINGS Dr ODUWA CURE
  . HERPES
  . HIV/AIDS
  . CANCER
  . HPV
  . LASSA FEVER
  . GONORRHEA

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!