4. júla 2016

Ošetrujúci olej Love Nature s výťažkom z čajovníka

Niekedy sa objavuje pod slovenským názvom čajovníkový olej, inokedy na neho natrafíte pod anglickým názvom tea tree oil či olej. Tak alebo tak, ide o blahodarný olej z opačnej strany planéty, ktorý vám pomôže nielen ku kráse ale aj zdraviu. Vaša pokožka sa vám za starostlivosť čajovníkovým olej rozhodne poďakuje.ou krásou už udivené súčasníkmi. O tomto austrálskom zázraku ste už iste neraz počuli. Ak ste ho však doteraz nevyskúšali, je najvyšší čas. Je totiž skutočne zázračný a v lete ho využijete na tisíc spôsobov. Neveríte? Vyskúšajte!


POPIS
Obsahuje prírodný esenciálny čajovníkový olej, ktorý má antibakteriálne a upokojujúce vlastnosti. Pomáha cielene pôsobiť proti vyrážkam, čistí pleť a redukuje nadbytočný maz, ktorý spôsobuje mastenie pleti. Aplikujte už pri prvom náznaku vzniku vyrážok, aby ste redukovali ich výskyt. Nevysušuje pleť. Dermatologicky testovaný.


Plné balenie tohto olejčeka má 10ml. Nie je to síce nijak extra veľa, ale vydrží dosť dlho. Po odšróbovaní krytu, môžete na úplne poslednej stránky vidieť "aplikátor"/otvor odkiaľ si olejček dávkujete. Výrobok má olejovú konzistenciu, nie moc hutnú - nie je to 100%olej. 

Použiť ho môžete na problematickú pleť, hlavne zapálené vyrážky, ako starostlivosť na hojenie rán či herpes,... tiež som sa dočítala no neviem či je to pravda, že je dobrý na pooperačné stehy alebo tiež že ním mastia majitelia svojich miláčikov labky. Ak máte skúsenosť, dajte nám vedieť v komentári. Podľa mňa je účinnejší než hojivý roztok od Oriflame. Tento olejček odporúčam hlavne na večernú starostlivosť. Keď sa mi objavila počas dňa vyrážka, večer som si ju natrela - urobila obklad s týmto olejčekom a ráno buď úplne zmizla alebo sa aspoň stiahla (zmenšila a nebola taká vypuklá).


2 komentáre:

  1. Mám ešte tento olejček v tej staršej verzii tožvie či tento má aj novšie zloženie alebo nie ale vyzerá dobre. Ten môj mám už dosť dlho niekedy som ho použila na vyrážky ale mne moc na to nepomohol.

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!