5. júla 2016

Farebné nechtíky na leto od Avon-u

Ste milovníčkou gélových nechtov? Gélové nechty spôsobujú našim prirodzeným nechtom istú záťaž, a preto je vhodné urobiť si z času - na čas prestávku. Spoločnosť Avon pred časom uviedla na kozmetický trh novinku Gel lak SHINE. Ja som mala možnosť otestovať gélové laky na nechty v troch nádherných modrých odtieňoch.


Aké produkty vystupujú v tejto recenzii?

 • Lak na nechty s lesklým gélovým efektom - odtieň Mint To Be
 • Lak na nechty s lesklým gélovým efektom - odtieň Rain Washed
 • Lak na nechty s lesklým gélovým efektom - odtieň Sapphired Up
 • Vyživujúca kúra na nechty


Táto recenzia bude hlavne o fotkách, takže textu dnes bude pomenej, ale poďme na to... Pred samotným lakovaním si nechtov farebnými lakmi som na nechty použila vyživujúcu kúru na nechty, ktorá prirodzený nechtík chráni, dodáva mu pevnosť a na pohľad má krásny s perleťový lesk. Čo sa týka každého gélového laku, tak fľaštička je vybavená veľmi presným štetcom, Laky sú balené v klasických hranatých obaloch s praktickým aplikátorom, ktorý je vybavený tenkým štetčekom. Aplikácia gel laku na nechty je jednoduchá. So štetčekom sa pracuje dobre a ľahko. Lak na nechtoch pomerne rýchlo zaschne za pár minúť. Čo sa týka výdrže laku na nechtoch, vrstva laku zostane na nechtoch neporušená približne tri dni. Potom už vidím, že sa lak mierne odlupuje pri končekoch nechtov. 


Ako by sme si mali nechty lakovať?

Ponorte štetec do fľaštičky a odstráňte prebytočný lak o okraj. Použite klasické pravidlo troch ťahov. Namaľujte jeden pás do stredu nechta, potom namaľujte pás na obe bočné strany. Nechajte zaschnúť a naneste druhú vrstvu podľa potreby.“


2 komentáre:

 1. mám velmi ráda gelové nehty s laky a tyto vypadají skvěle, ten modrý je cool, super :-)!!

  voguetheresa.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. najviac sa mi páči fialkový a mentolový odtieň :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!