9. júna 2016

Novinka z Grécka - prírodná kozmetika MEA NATURA

MEA NATURA je kvalitná prírodná kozmetika pochádzajúca z ostrova Kréta. Všetky produkty MEA NATURA sú dermatologicky testované. Produtky obsahujú 88 - 96% organické suroviny a nenájdete v nich parabény, vazelínu, silikóny, propylen-glykol, syntetické farbivá, minerálne oleje, ani alkohol.


Hlavnou zložkou tejto kozmetiky je certifikovaný panenský olivový olej. V Stredomorí nazývajú olivový olej zelené zlato. Olivový olej v sebe ukrýva mnohé cenné látky, preto sa nevyužíva len v gastronómii, ale aj v liečebnej kozmetike. Už stáročia sa pridáva olivový olej do prípravkov skrášlujúcich a vyživujúcich našu pokožku.

Nie je však olivový olej ako olivový olej. Preto na kozmetické účely sa vyberá väčšinou extra panenský olej z najlepších ručne zbieraných a triedených olív. Olivový olej obsahuje množstvo vitamínov, napr. A, B, C, E, ktoré sa podieľajú na ochrane pokožky pred slnečným žiarením. Kozmetika s olivovým olejom je výnimočná pre všetky typy pokožky, zanecháva pokožku jemnú a vláčnu, udržuje vlhkosť a navyše sa ľahko vstrebáva.


Pokožka rúk je denno-denne vystavená mnohým nepriaznivým faktorom, medzi ktoré môžeme zaradiť napríklad: prach, suchý vzduch, slnečné žiarenie, vodu, ale aj silný či studený vietor. Naše ruky sa tiež dostávajú do kontaktu pomerne často aj s rôznymi chemickými prostriedkami, ktoré rukám škodia. Preto našim namáhaným rukám treba dopriať patričnú starostlivosť v podobe ochranného krému. Takúto starostlivosť ponúka aj krém na ruky MEA NATURA.

Má bielu, hutnú, avšak ľahkú textúru. Rýchlo a ľahko sa rozotiera a do pokožky rúk sa vpije za okamih. Na povrchu nezanecháva mastný film, takže po jeho použití nehrozí pocit mastných rúk - naopak ruky sú na dotyk zamatovo hebké a to stačí použiť len mále množstvo krému. Krém môžete používať počas celého dňa, buď ako dennú starostlivosť alebo nočnú – za mňa jednoznačne odporúčam si ruky nakrémovať pred spaním. Rukám krém zabezpečuje po dlhú dobu potrebnú hydratáciu, a tak už problémy so suchými rukami mať nebudete! Čo mňa veľmi príjemne prekvapilo bola a aj stále je jeho vôňa naozaj krásna, jedinečná vôňa. Krém obsahuje 94% prírodných produktov.


Ponúka intenzívnu hydratáciu pokožky a  pomáha chrániť pokožku pred vysušovaním. Vyživuje a posilňuje pružnosť pokožky, zanecháva pokožku hladkú a  príjemne revitalizovanú. Áno, hovorím o telovom kréme. Veľké 250 ml balenie ala okrúhla dózička ladená do charakteristických zelených farieb s 94% podielom prírodných produktov. Samotný krém je chránený pevnou fóliou. Po odbalení na mňa ,,vykukol“ akoby našľahaný krém, ktorý naozaj krásne a dlho vonia. Je to taká hrejivá vôňa, ktorá sa bude páčiť určite každej z nás. Podľa mňa je to vôňa, ktorá je priam stvorená na letné obdobie. Ak sa ním natriete, nemusíte použiť ani parfém, lebo krém na tele zanecháva dlhotrvácnu príjemnú vôňu.

Krém sa po pokožke ľahko a bez problémov rozotiera, pričom na nej zanechá mierne mastný filter, ktorý sa po chvíľke vpije. Pokožka je po nanesení skutočne hydratovaná a príjemne prevoňaná. Ak ho použijete večer, tak už len šup šup do teplého župana, šálku hrejivého teplého čaju  či kakaa do ruky a dobrý film na sledovanie. Relaxačný večer máte zaručený. :-) 


Do tretice vám predstavujem peeling MEA NATURA s 96% podielom prírodných produktov. Peeling je pre naše telo mimoriadne prospešný a rozhodne by sme ho nemali zanedbávať. Čaro peelingu je totiž skryté v jeho exfoliačnej funkcii. To znamená, že peelingy sú skvelými pomocníkmi na odstraňovanie odumretých kožných buniek. K odstraňovaniu buniek napomáhajú práve drsné peelingové čiastočky. 

Peeling má však i ďalšie výhody a 200ml balenie v tube, ktoré nám ponúka táto značka nám výhody zabezpečí na dlhú dobu. Peelingu na celé telo nemusíte spotrebovať veľké množstvo, už aj s množstvom polievkovej lyžice našu pokožku tela prečistí, prekrví, zjemní, prevonia a hlavne teraz na leto, nám pomáha redukovať pomarančovú kožu a strie. 
S peelingami to však netreba ani preháňať. Optimálna frekvencia je vykonávať peeling približne jedenkrát do týždňa, aby ste si svoju pokožku príliš ,,nevydrali“. Na navlhčené problematické miesto si stačí nanesiesť dostatočné množstvo peelingovej hmoty a jemnými krúživými pohybmi prechádzame po pokožke. Takýmto spôsobom odstraňujeme odumreté kožné bunky i predchádzame nepríjemnej pomarančovej a celulitídnej pokožke v oblasti stehien a pozadia. Tento peeling je k pokožke jemný, takže pokožku si s ním určite nepoškrabete. A keď po ňom použijete vyššie spomenutý telový krém, tak pokožke doprajete maximálnu starostlivosť. :-)


Informácie o značke a všetky tieto produkty ako aj iné nájdete TU: kozmetiku hľadajte v eshopoch a predajniach zdravej výživy a kozmetiky.
Distribútor: www.bizpartnergroup.com

3 komentáre:

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!