28. júna 2016

Kozmetika inšpirovaná morskými hlbinami - letná kolekcia BLUE WONDERS

Vysoké teploty, ale aj striedanie počasia majú negatívny vplyv na našu myseľ, naše telo, ale aj na našu pokožku. Ak si chceme udržať pokožku dostatočne hydratovanú, teda ju chceme mať peknú, sviežu a zdravú, musíme dodržiavať dva základné kroky: hydratovať pokožku zvnútra dodržiavaním pitného režimu a zvonku používaním hydratačných prostriedkov. Pod pojmom hydratácia si predstavujem vodu. Aj Oriflame sa inšpiroval vodou - tajomnými morskými hlbinami, z čoho vznikla letná kolekcia kozmetiky BLUE WONDERS. Srší z nej nielen pestrá modrá farba oceánu, ale aj sviežosť jeho vôd.  Telový krém má naozaj pekné farebné balenie. 200 ml okrúhla dózička ladená do nádherných morských tónov modrých farieb predstavuje skutočne peknú letnú limitku krému. Balenie mi príde naozaj veľké, nakoľko sa mi zdá, že v dózičkách je krému omnoho viac ako v tubových baleniach. Hoc to podľa obsahu pravda nie je, je to len taký môj osobný pocitový klam. Krém je pred prvým použitím chránený pevnou fóliou. Po odbalení na mňa vykukol biely, akoby našľahaný krém, ktorý naozaj krásne a dlho vonia. Je to taká príjemná jemná svieža vôňa, ktorá sa bude páčiť určite každej. Podľa mňa je to vôňa, ktorá je priam stvorená na letné obdobie - keďže vôňa je naozaj jemná, tak neprebíja parfém.

Krém sa po pokožke ľahko a bez problémov vtiera, pričom na nej zanechá mierne mastný filter, ktorý sa po chvíľke vpije. Pokožka je po nanesení skutočne hydratovaná a príjemne prevoňaná. Ak hľadáte hydratačný krém za nízku cenu, jednoznačne odporúčam. 


Hydratačný telový krém Blue Wonders kúpite za cenu 3,99 €, podľa aktuálnej kampane.K tomuto krámu sa dá kúpiť aj sprchový gél s rovnakou parfumáciou alebo aj toaletná voda, ktorej vôňa sa mne však nepáči...


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!