6. mája 2016

Trussardi My Name

Značka Trussardi je celosvetovo známa pre svoju znamenitosť, nenápadnú eleganciu a experimentálny prístup. Trussardi sa radí medzi najinovatívnejšie značky sveta, pričom úzko spolupracuje s talentovanými tvorcami v oblasti módy, dizajnu, umenia a stravovania, teda vo všetkých oblastiach, v ktorých Taliansko exceluje.Ak túto značku nepoznáte z módneho sveta, určite ju budete poznať z toho kozmetického. Každá žena by mala vlastniť aspoň jeden parfum od tejto značky. Veď ktorá z nás by nechcela vlastniť na poličke skutočný voňavý klenot?  Ja som vlastnila už 3 verzie ženských parfumov. Moju prvú skúsenosť som mala s Trussardi Delicate Rose, čo je čisto ženská elegantná vôňa, s pomerne výraznou zložkou ruže a jazmínu. Minulý rok som ako novinku dostala verziu My Scent, ktorá spadala tiež pod kvetinové vône, bola však o čosi jemnejšia. No a teraz sa ku mne dostala verzia Trussardi My Name, ktorú vám predstavím v riadkoch nižšie. 

Táto verzia má 30 ml, avšak je k dostaniu aj väčšia verzia. Krabička je jednoduchá, no vo svojom vnútri ukrýva hotový poklad. Flakón parfumu Trussardi MY NAME je inšpirovaný esenciou ženskosti: je vizuálnym stvárnením zvodnej sily žien. Jeho dizajn vytvoril Antonio Citterio, architekt, ktorý vytvoril aj flakón pánskej vône Trussardi MY LAND (ak má vaša polovička, brat alebo kamarát sviatok a chcete ho potešiť, toto je naozaj skvelá vôňa pre každého chlapa).   


Transparentný sklenený flakón so zaoblenými okrajmi definuje rad oválnych prvkov, ktoré evokujú tvar loga samotnej značky. Motív chrta (samú by ma nenapadlo, že ide o chrta :-)) v zlatom odtieni, historický symbol módneho domu Trussardi, je umiestnený v strede flakónu. Oválny transparentný uzáver evokuje prvok antických flakónov, čo by malo vyvolať túžbu a pocit harmónie, vyplývajúci z osobného vzťahu k tomuto objektu. :) Hmm, k tomuto flákónu sa mi hodí staré známe slovné spojenie – obal predáva. 

Avšak... Nielen skvelý dizajn, ale aj naozaj krásne ženské tóny vo vnútri sú to, prečo sa oplatí tento parfum vlastniť. Aké zložky v sebe ukrýva tento parfum? Delikátne spojenie bielej fialky a heliotropu v úvode dodáva tejto vôni extra pôvab. Elegantnú silu vôní umocňuje zmes príťažlivého orgovánu a zvodnej kaly, a práve táto dvojica tónov je tým pravým spojením, ktoré podporuje sebavedomie a neodolateľnosť.

Jednoducho povedané, je to krásna svieža vôňa, kvetinovo-sladkastá, nie však prehnane. V parfumovej zmesi nájdete aj tóny vanilky, zahalené v pižme a ambre. Parfum si stačí aplikovať ráno a opakovane poobede, vďaka čomu budete pekne voňať po celý deň. Jeho prchavosť nie je rýchla, takže kvalita je zaručená.


Moje okolie si vôňu taktiež pochvaľovalo, môžem len odporučiť.  Nie je prehnane výrazná a je tak ideálna na denné použitie.
Túto, ale aj iné krásne vôňe nájdete na: www.parfums.sk

1 komentár:

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!