5. marca 2016

Vínová, burgundská alebo bordová?

Vínová, burgundská alebo bordová je tmavý odtieň červenej a obsahuje tmavú modrú, ktorá odtieň neutralizuje - preto je klasická vínová neutrálnym odtieňom, ktorý sa dobre kombinuje. Môže mať aj iné podoby v závislosti od prímesi iného odtieňa. Čo sa týka kozmetiky a hlavne dekoratívky, tak určite ako veľa z vás aj ja si myslím, že bordová je po  zvodnej krvavo červenej a jemnej romantickej ružovej ďalšou obľúbenou farbou rúžov. Bordový ako jeden z najtmavších rúžov, ponúka aj kozmetická značka Collistar v kolekcii Art Design.


Hneď takto z úvodu, vám chcem dať na vedomie, že tento rúžik som si nekupovala, ale dostala ho na otestovanie - takže ide o tester. Preto..., balenie, ktoré uvidíte na fotkách nezodpovedá originálnemu, ktoré sa dá kúpiť. Takéto balenie však môžete vidieť v hociktorej predajni FAnn parfumérie. Toľko na začiatok, aby nevznikli nejaké mylné správy.


Podľa výrobcu sa tento rúž čo sa týka zloženia opiera o lesné plody umožňujúce obnovu štruktúry a liftingový efekt. Prírodná aktívna zložka stimuluje produkciu kolagénu a ďalších proteínov, ktoré zlepšujú kompaktnosť a plnosť pier podporou súdržnosti epidermy a dermy. Pri aplikácii rúžu sa pery stávajú postupne plnšie a hladšie, redukujú sa z nich jemné linky, kontúry sú výraznejšie a v krátkom čase získavajú pery nový tvar. Tohto efektu som si ja veru nevšimla, efekt vyplnenia liniek v perách možno nejaký je, ale určite nie je okom viditeľný.

Rúž má príjemnú krémovú textúru, po perách pekne kĺže. Už po prvom ťahu dodá perám sýtu farbu, ktorú len opakovaným nanášaním ešte viac zvýrazní. Rúž sa nerozpíja, tak ako ho nanesiete tak ostane. Pery nevysušuje. Je bez akejkoľvek parfumácie. Na perách drží dovtedy, pokiaľ nezačnete piť či papať. Otláča sa na všetko, tým pádom aj z pier mizne. Z pier však celkom nezíde a ostanú aj naďalej prifarbené. Úplne som zafarbenie z pier odstránila až micelárnou vodou. Najidentickejšie fotky farby rúžu sú na perách - fotografie sú urobené oproti dennému svetlu. :)


Informácie o značke a tento produkt ako aj iné nájdete TU: www.fann.sk

4 komentáre:

 1. ty spolupracujes s parfumériou?
  odtien je krásny, znovu si to nádherne nafotila, dokonalosť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nie, ja s parfumériou FAnn nespolupracujem. Testujem produkty aj pre stránku www.kamzakrasou.sk, kde nájdeš aj tento test a mnohé iné. Práve vďaka tomu webu mám možnosť vyskúšať aj produkty, ktoré sa predávajú vo parfumériách FAnn. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Buat saudara punya permasalahan ekonomi: hub aki santoro,karna saya sudah membuktikan bantuan aki santoro yang berminat,hub aki santoro di nomor 0823 1294 9955, atau KLIK DI SINI

   Odstrániť
 3. Buat saudara punya permasalahan ekonomi: hub aki santoro,karna saya sudah membuktikan bantuan aki santoro yang berminat,hub aki santoro di nomor 0823 1294 9955, atau KLIK DI SINI

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!