23. marca 2016

Riasenka s obsahom pantenolu, keratínu a patentovanej zložky KeratrixTM

Aj v dnešnom kozmetickom teste vám predstavím produkt od značky, ktorú u nás v drogériách nenájdete. Dynamická, podnikavá a neustále sa rozvíjajúca značka, ktorej meno je dnes už dobre známe - COLLISTAR. Pravá predstaviteľka talianskeho sveta skrášľovania, značka 100% Made in Italy si už celých desať rokov drží prvenstvo v predaji výrobkov v parfumériách, u nás ju nájdete v každej FAnn parfumérii. Môj názor na niekoľko produktov z dekoratívky ale aj pleťovej kozmetiky ste si už mohli prečítať. No a dnes to bude celé o riasenke SHOCK - čo myslite obstála v teste alebo nie?


Krátka charakteristika  riasenky a jej zloženia:
Nielenže výnimočne skrášľuje, Mascara Shock®, zároveň pôsobí do hĺbky rias, kde posilňuje a chráni ich štruktúru obsahom pantenolu, keratínu a patentovanej zložky KeratrixTM. 
 • Kým pantenol predchádza krehkosti a posilňuje vlákna v štruktúre rias, keratín podporuje pružnosť a odolnosť pred chemickým a mechanickým poškodením. 
 • Keratín použitý v zložení Mascara Shock® je bohatý na aminokyseliny, ktoré zabezpečujú rovnomerné usporiadanie keratínu, obnovu zdravia, lesku a sily aj tých najviac oslabených a zraniteľných rias. 
 • Výnimočnú hydratáciu zaručuje patentovaná zložka KeratrixTM zložená z proteínových výťažkov semiačok rohovníka s vysokým podielom aminokyselín. Riasu obalí do 3-D vrstvy, ktorá ju neustále vyživuje a upravuje jej štruktúru. 

Na začiatok by som uviedla, že hoc túto značku nájdete vo FAnn parfumérii a nie v drogériách, cenovo to určite nieje  nedostupná značka a v akciách sa produkty dajú kúpiť naozaj za dobrý peniaz. Takže, to čo nás ženy na produktoch zaujme ako prvé je určite vzhľad. Riasenka svojím ako by som to len nazvala - "zrkadlovým" dizajnom vás v predajne bude určite lákať. Lesklý obal, ktorý odráža všetko naokolo, ladený do strieborno zlatej - no jednoducho nekonvenčný kúsok. Mascara má hrebienok, ktorý ja zrovna nemusím, pri vytiahnutí je vidieť, že na hrebienku je až moc farby. Ak by som si takto mala riasy maľovať iste by boli úplne zlepené. Preto som si ju pootierala, aby som mala istotu nezlepených nádherných rias. Pri nanášaní nesúhlasím s tým, čo tvrdí výrobca, že riasy sú namaľované jedným ťahom.

Hoc je hrebienok ergonomický, na krásne riasy treba tie 3 až 4 prejdenia po mihalniciach. Vyzdvihujem, že špirála riasy precízne oddelí a jemne ich vytočí. S čím však opäť nesúhlasím je fakt, že po nanesení nebadám dokonalý panoramatický objem rias, ako uvádza výrobca. Riasy sú jednoducho pekne namaľované, ale rozdiel v kvalite medzi klasickou objemovou špirálou a testovanou špirálou jednoducho nebadám. Výhodou je aj jej neotláčenie sa na vrchné viečko počas dňa, neopadávanie, celodenná dokonalá výdrž a ľahké odlíčenie. Cena za 8ml bežne stojí cca 26€ v akcii ju dostať aj za cca 17€.


Informácie o značke a tento produkt ako aj iné nájdete TU: www.fann.sk

4 komentáre:

 1. je moc drahá, za tú cenu môžem mať aj 5 riaseniek, ktoré urobia rovnaký výsledok :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Buat saudara punya permasalahan ekonomi: hub aki santoro,karna saya sudah membuktikan bantuan aki santoro yang berminat,hub aki santoro di nomor 0823 1294 9955, atau KLIK DI SINI

   Odstrániť
 2. Buat saudara punya permasalahan ekonomi: hub aki santoro,karna saya sudah membuktikan bantuan aki santoro yang berminat,hub aki santoro di nomor 0823 1294 9955, atau KLIK DI SINI

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Výměna kdekoli - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!