21. marca 2016

Kajalová ceruzka - základ každej kozmetickej taštičky

Nič opticky nezmenší oči tak, ako tmavé linky okolo celých očí. Ak sa však linky nechcete vzdať, nemusíte. Iba ju neaplikujte do vnútorného kútika oka, ale začnite približne v dvoch tretinách očného viečka. Ak vám to tvar očí dovoľuje, môžete linku viesť smerom nahor a trochu ju predĺžiť.


Hoci sú mačacie linky jedným z najobľúbenejších typov líčenia, nie každá žena, ktorá ich nosí, ich vie aj líčiť. Pri maľovaní je dôležitá pevná ruka a najmä trpezlivosť. Až potom prichádza na rad výber najlepších kozmetických výrobkov, s ktorými dosiahnete perfektné nalíčenie. Môžete si vybrať z tuhej kajalovej ceruzky, gélovej očnej linky alebo tekutej, záleží aj od aplikátora, ktorý zvolíte. Tenulinký štetec nakreslí rovnako tenkú linku, penový zašpicatený aplikátor ale dokáže viesť presnejšiu linku. Kajalová ceruzka je vhodnejšia na spodné viečko, pretože na hornom sa môže rozmazávať, čo je v prípade mačacích očí nežiaduce. Predsa len, nejde o dymové líčenie, ale o presné linky.


Charakteristika: Očná ceruzka - praktická ceruzka s obsahom oleja MCT, ktorý je nemastný a zaručuje dokonalé rozdelenie farebných pigmentov. Umožňuje jednoduchú aplikáciu, pričom vytvára pôsobivé výsledky.

Opatrne a trpezlivo - to sú dve základné pravidlá nanášania očných liniek. Dôležité je tiež vytvoriť si akýsi pomyselný trojuholník medzi vonkajším kútikom spodného viečka a viečkom horným, ktorý budete viesť až k dúhovke. Linku naneste na viečko a tenučkými ťahmi ju veďte smerom k vnútornému kútiku viečka. V polovici zastaňte a linku veďte opačným smerom, od vnútorného k vonkajšiemu kútiku. Pre dramatickejší efekt potiahnite linku k obočiu. A áno viem, hoc vám tu dávam teóriu, linku si sama sebe veru neviem nikdy dokonale naniesť...

Ide o klasickú čiernu ceruzku, ktorá sa musí strúhať pri je otupení. Čo sa týka konzistencie, ide o mäkšiu ceruzku, ktorá sa na oko nanáša ľahko a precízne. Niektoré klasické čierne ceruzky sú tak tvrdé, že ich nanesenie si vyžaduje značné tlačenie na viečko, pri tejto ceruzke to nehrozí. 

Odtieň Black zanechá na oku výrazný a sýty čierny odtieň, ktorý je naozaj veľmi pekný a prakticky na každé obdobie i mimoriadne vhodný. Ráno si ju nanesiem na spodné viečko tak, ako vidíte na obrázku a drží až do večera. Samozrejme, v prípade, že si ju nanesiete až do úplného kútika oka (vonkajšieho) sa vám trochu zleje, ale to robí i tá najkvalitnejšia ceruzka, pretože oko sa prirodzene mastí. V prípade, že sa mi v kútiku po čase trochu zleje, tak to upravím a fungujem ďalej. :) Prikladám aj jednu selfie fotku (z mobilu), ako ja nosím linky najčastejšie - táto je zo včera, taká klasika. :)


Informácie o značke a tento produkt ako aj iné nájdete TU: www.fann.sk3 komentáre:

  1. Odpovede
    1. Buat saudara punya permasalahan ekonomi: hub aki santoro,karna saya sudah membuktikan bantuan aki santoro yang berminat,hub aki santoro di nomor 0823 1294 9955, atau KLIK DI SINI

      Odstrániť
  2. Buat saudara punya permasalahan ekonomi: hub aki santoro,karna saya sudah membuktikan bantuan aki santoro yang berminat,hub aki santoro di nomor 0823 1294 9955, atau KLIK DI SINI

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!