15. septembra 2015

► Maybelline - Sada dekoratívnej kozmetiky LO-FI

ČO SÚ REAL LIFE FILTERS?

Miluješ, ako vyzeráš na fotkách s filtrami? Teraz tak môžeš vyzerať aj naživo! Maybelline NY si pre nás pripravila kombinácie produktov, s ktorými hravo docielime líčenie ako s filtrom Valencia, Lo-Fi, X-Pro II, Inkwell alebo Nashville. Ja som dostala na otestovanie sadu LO-FI. Čo táto sada ponúka? Ako hodnotím jednotlivé produkty? Poďte si prečítať recenziu a možno nájdete to pravé ,,orechové" pre samú seba. :)LO–FI

Najfarebnejší z Real Life Filters. Lo-Fi ťa doslova rozsvieti. Neboj sa byť výrazná a staň sa stredom pozornosti. Napríklad na letnej párty, pre ktorú je tento look ako šitý na mieru.

Sada obsahuje:

  • riasenku COLOSAL GO EXTREME - Extrémne zvýraznené riasy. Intenzívny, dlhotrvajúci, kolosálny efekt. Kolosálne podmanivý pohľad až 6 hodín.
  • rúž COLOR SENSATIONAL - Zvláčňujúci rúž pre plné pery v jedinečných farbách. Tak bohatá a ohromujúca… jednoducho senzačná!
  • lak na nechty COLORAMA - Colorama lak na nehty v žhavých odtieňoch z módnych prehliadok. Špeciálne zloženie proti odlupovaniu a dlhotrvajúca farba ťa jednoducho nezradí. Bez obsahu formaldehydu, DBP a toluénu.

Ako hodnotím jednotlivé produkty ja?


Rúž COLOR SENSATIONAL

Rúž Maybelline COLOR SENSATIONAL má ľahkú hydratujúcu krémovú receptúru, ktorá krásne pri nanášaní po perách kĺže a tak sa rúž ľahko aplikuje. Po nanesení na pery ich zanecháva príjemne hydratované a zmyselne hladké. Asi hlavne vďaka tomuto inovatívnemu medovému nektáru zvláčňuje pery. V rúži je vysoký obsah pigmentov, vďaka tomu je farba rúžu jasná, pery sú po jeho nanesení šťavnaté a pokryté plnou sýtou farbou. Ja až takéto výrazné rúže na bežný deň nenosím, ale na nejakú večernú akciu ho využijem určite.

Rúžom nie je však nutné niekoľko krát za sebou pretrieť pery, aby vynikla jeho krásna farba. Rúž sa otláča na všetko, takže si treba dať pozor. Ak však zbožňujete sýte rúže, odtieň 470 RED REVOLUTION si zamilujete.


Riasenka COLOSAL GO EXTREME

Riasenka má krásny farebný žlto-ružový dizajn. Kefka je veľká, objemná, má nahusto poukladané štetiny. Tento typ kefiek ja môžem a ak čítate naše testy pravidelne, tak už určite viete, že väčšinou všetky riasenky mám s takýmto typom. Výhodou je, že kefka nenaberá veľa farby, avšak aj tak ju vždy trošku pred nanesením otriem. Farba je akoby gélovo-krémová. Po nanesení riasenky veľmi rýchlo farba na riasach zasychá - má parádnu výdrž, nerozmazáva sa, nedrobí, jednoducho počas celého dňa vyzerajú riasy parádne. Riasy viditeľne predĺži, zvýrazní a dodá aspoň nejaký objem, aj keď rozhodne nieje extrémny, ako hovorí sám výrobca/kampaň. 

Medzi nevýhody zaraďujem zlepovanie, pretože riasy naozaj zlepuje a nedokážem ich prečesať tak, aby boli pekne oddelené. Taktiež odporúčam nanášať len jednu vrstvu - viď fotka nižšie tak, ako mám ja. Pri viacnásobnom vrstvení riasy nepôsobia dobre a sú až príliš zlepené. Výhodou/nevýhodou môže byť aj ťažšie odlíčenie. Táto riasenka nie je zrovna najlepšia, avšak rozhodne nepatrí ani medzi tie zlé. 


Lak na nechty COLORAMA

Lak má pomerne malý a hustý  štetček – svojou plochou nepokryje celý necht, takže pri lakovaní budete musieť urobiť asi 5 ťahov.  Lak je hustejší, akoby bol krémový. Pri lakovaní nerobí pruhy, takže tu vidím už prvé plus, avšak to nie je to hlavné, čo je pri tomto laku to najlepšie.

Jeho azda najväčšou výhodou je podľa mňa fakt, že na dokonalé krytie postačuje len jedna vrstva! Dôkaz môžete vidieť aj na fotke, na ktorej som si nechty lakovala len jednou vrstvou. To krytie je skrátka úžasné.  Výdrž laku je priemerná, tie dva až tri dni vydrží dokonale, potom sa už začnú olupovať špičky. Výdrž je u každého individuálna záležitosť, každá z nás má iné nechty a vykonáva inú prácu, preto vám tieto laky môžu vydržať na nechtoch omnoho viac. 


OTÁZKA PRE VÁS:

Vyskúšali ste niečo od Maybelline NY?

4 komentáre:

  1. Super článek :) o této sadě jsem v drogerii uvažovala, ale nakonec jsem si ji nekoupila :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Maybelline ma posledne v ničom nepresvedčil o svojej kvalite. Mám pocit, že produkty strácajú na hodnote, nie sú také ako boli v minulosti. Laky aj rúže sa zhoršili, o špirálach a kartáčikoch ani nehovorím. Som sklamaná, pevne verím v to, že nejaké novinky si to u mňa v reputácii značky napravia. :)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!