30. júna 2015

► pretože REALASH je úžasné sérum pre úžasnú ženu...

Ahojte :) pred mesiacom som dostala možnosť otestovať REALASH sérum, ktoré je určené na mihalnice - ich rast a zahustenie. Ja som pred týmto sérom skúšala od iného výrobcu podobný produkt, avšak výsledok sa nedostavil. Realash používam už mesiac a výsledky sú skutočne viditeľné - dnes vám ich však ešte neodhalím. Sérum chcem domíňať a tak vám priniesť výsledky celého testovania, takže sa môžete tešiť na trošku inú recenziu než ste o sére doteraz čítali. Dnes to bude len informačne o REALASH. :)
REALASH je inovatívne sérum na rast rias.

Poslaním REALASH je predĺžiť, zahustiť a posilniť vaše riasy. Sérum riasam poskytuje rýchlu obnovu a regeneráciu. Jeho receptúra bola testovaná špecialistami z odboru dermatológie a oftalmológie. REALASH preto odporúča množstvo žien z celého sveta. Tento kozmetický výrobok napomáha v tvorbe skutočných rias úžasnej hustoty, dĺžky a pevnosti a vy budete zvádzať pohľadom!

Ako sérum funguje?

Rovnako ako vlasy, aj riasy podliehajú prirodzenému obnovovaciemu procesu. Každá riasa približne po 30 dňoch vypadne a nahradí ju nová. Toto obdobie je však príliš krátke na to, aby riasy mohli narásť dostatočne dlhé a pevné. Intenzívna starostlivosť REALASH urýchľuje ich prirodzený rast a posilní ich korienky. Výsledkom sú dlhšie, zdravo vyzerajúce a vyživené riasy. Receptúra REALASH taktiež zabraňuje ich vypadávaniu. Aby bolo sérum najúčinnejšie, používajte ho raz denne, a to večer po odlíčení. Nanášajte na horné viečko ku korienkom vašich rias. Vďaka špeciálnej receptúre a jednoduchému aplikátoru vám 3ml sérum vydrží po dobu 4-5 mesiacov. Používanie je veľmi jednoduché – jeden ťah štetcom postačí na dosiahnutie krásnych rias.

Ešte dve zaujímavé a podstatné informácie:

Séra sa netreba báť, lebo je určené skutočne pre všetkých! REALASH je sérum na rast rias určené predovšetkým ženám, ale môžu ho používať aj muži. Produkt je vhodný pre ľudí, ktorí majú citlivé oči, permanentný make-up, kontaktné šošovky alebo umelé riasy.

Najnovšia receptúra REALASH obsahuje vysoko kvalitné prísady. Zložkami REALASH sú: voda, propanediol, panthenol, glycerín, Biotinoyl tripeptid-1, výťažok z listov prasličky roľnej, ľanu siateho a koreňa puškvorca, akryl / C10-30 Alkyl Akrylát zosietený polymér, výťažok z kvetu nechtíka lekárskeho, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, disodium EDTA, Etylhexylglycerin, hydrolyzovaný proteín hodvábu, fenoxyetanol, propylén glykol, výťažok z plodov palmy sabalovej, hyaluronát sodný, hydroxid sodný. Receptúra REALASH bola dermatologicky a oftalmologicky testovaná. Nespôsobuje podráždenie alebo alergie. Tento produkt nebol testovaný na zvieratách. 

Tak pevne verím, že som vás zaujala - po dokonalom otestovaní sa môžete tešiť na recenziu. :)
Pre viac informácií vám odporúčam si pozrieť oficiálnu stránku, na ktorej nájdete aj odpovede na často kladené otázky: www.realash.sk


Pretože REALASH je úžasné sérum pre úžasnú ženu... 
Facebook chat smiley heart

1 komentár:

  1. JUUUJ nějaké sérum sa chystam použít aj ja ;) těším sa na vysledky
    dawnielicious.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!