6. apríla 2015

♥ Maybelline make-up Better Skin ♥

Už dlho je známe, že keď nie sú ženy spokojné so stavom svojej pleti, necítia sa celkom v poriadku, alebo sa tiež držia častokrát v ústraní aby ich nebolo vidno... Asi bude aj pravda, keď poviem že tento pocit si už zažila každá z nás. V takejto chvíli jednoducho "nie sme vo svojej koži".

Avšak na náš trh sa dostal nový make-up, na ktorý ste už mohli vidieť reklamu či už v televízii na internete alebo v časopise. Ide o novinku od Maybelline a to o make-up s názvom SuperStay Better Skin. Táto novinka obsahuje okrem iného aj látku Actyl-C, ktorá prispieva k odstráneniu následkov stresu z pleti, pomáha ju vyhladiť a rozjasniť.

Make-up má klasické šikovné balenie - teda funguje na pumpičku, ktorá je prínosná hlavne čo sa týka dávkovania a ochrany pred baktériami. Na fotkách môžete vidieť odtieň make-upu č. 005 Light Beige. Je to odtieň jeden z tých najsvetlejších, celkovo vzniklo 8 druhou odtieňov avšak u nás a aj u susedov v ČR je na výber  celkom 5 odtieňov. Make-up má takú jemne hutnú konzistenciu s ktorou sa mi pracuje dobre. Podľa mňa má stredne-vysokú kryciu schopnosť. Na úplne poslednej fotke dole, ho mám na pleti len v ľahkej forme a rozdiel je podľa mňa parádny.Mne pleť nevysušoval a teda sa mi netvorili ani šupinky. Tiež som sa po použití tohto make-upu nejak extra neleskla a tak som ani nemusela použiť púder (ani na fotke nižšie nemám použitý púder, len make-up). Tento make-up neočarí len svojím balením a krycou schopnosťou ale aj výdržou! Má skutočne bravúrnu výdrž a teda či už počas dňa v škole alebo v práci z pleti "nezmizne". Veľkým plusom je tiež aj ten fakt že sa skoro vôbec neotiera, jednoducho na pleti drží.Záver: Určite odporúčam, spĺňa všetko čo spĺňať má, nemám mu čo vytknúť.
Cena: 30ml - 9,99 €

Vyskúšali ste v poslednej dobe tiež nejaký nový make-up s ktorým ste boli spokojné?

5 komentárov:

 1. Anonymný7.4.15

  Thаnkѕ in suppοrt of ѕhагing suсh a pleaѕant thinkіng, parаgraph is niсe, thats why i have
  read it fully

  My ѕite; tarot

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Anonymný7.4.15

  I don't even know how I ended up here, but I thought this post was good. I don't know who you are but definitely you're going to a famous blogger if you are not already ;) Cheers!

  Feel free to surf to my page voyance

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Makeup vypadá dobře, udělal ti moc hezkou pleť a má takový zdravý finiš. Ale bohužel mám teďka mega zásobu MU, BB i CC, takže jej zatím kupovat nebudu, ale až mi něco dojde, tak se na něj mrknu.

  Maru UltimateChic

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Musím říct, že na pleti vypadá parádně a kryje moc krásně. Rozhodně jej ráda vyzkouším :)

  Jak šetří shopaholici?

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Můj makeup mi teď dochází a tento vypadá jako další nadějný kandidát! :-)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!