25. apríla 2015

► Keď kozmetický rad pleti naozaj pomôže!

Ahojte :)

Dnes bude celá recenzia plná pozitív. Pred niekoľkými mesiacmi som dostala ponuku vyskúšať pleťovú starostlivosť HERBALIFE SKIN. V podstate kozmetická línia ešte nebola uvedená na našom trhu keď som túto ponuku prijala. Prešlo niekoľko mesiacov, nastalo uvedenie kozmetickej línie a teda ja som tiež dostala produkty na testovanie. Celú líniu tvorí 11 produktov, ja som testovala 9 z nich a teda ako hodnotím produkty po ich spotrebovaní?

V Bratislave 27. Januára 2015 spoločnosť Herbalife predstavila na slovenskom trhu novinku v podobe luxusnej kozmetickej línie SKIN, ktorá je určená pre ženy a mužov a vyhovuje všetkým typom pleti. Kozmetika HERBALIFE SKIN bola vyvinutá v spolupráci s Dr. Paolom Giacomonim, dlhoročným expertom vo vývoji kozmetických produktov na pleť v spoločnostiach ako Estee Lauder a L´Oreal a súčasným Viceprezidentom spoločnosti  Herbalife pre produkty vonkajšej výživy.Odbornú záštitu nad kozmetickou líniou prevzal Prof. Petr Areberger, DrSc, MBA, popredný český špecialista v odboroch dermatológia a venerológia a Predseda Českej dermatovenerologickej spoločnosti. Tvárou kozmetickej línie sa na Slovensku a Čechách stala modelka a 1. Česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková.

Produkty tejto kozmetickej línie boli klinicky testované. Kozmetická línia využíva takzvané ABCE technológie. To je označenie pre unikátnu kombináciu vitamínov B3, antioxidačných vitamínov C a E, aloe vera a ďalších rastlinných výťažkov, ktoré sú známe pre svoje blahodarné účinky na pleť.

Línia Herbalife SKIN obsahuje nasledujúce výrobky:
 1. ·         Čistiaca ílová maska s výťažkami z mäty
 2. ·         Spevňujúci očný gél
 3. ·         Denný hydratačný prostriedok pre žiarivú pleť
 4. ·         Vyhladzujúci citrusový čistiaci prostriedok
 5. ·         Regeneračný nočný krém
 6. ·         Ochranný hydratačný prostriedok pre pleť SPF 30
 7. ·         Upokojujúci čistiaci prostriedok s Aloe
 8. ·         Instantný peeling s okamžitým účinkom
 9. ·         Povzbudzujúce rastlinné tonikum
 10. ·         Sérum pre redukciu vrások
 11. ·         Hydratačný očný krém

Aké majú účinky látky obsiahnuté v tejto kozmetickej línii?
·         Antioxidanty – napomáhajú spomaliť a zvrátiť proces starnutia a jeho prejavov na pleti. Medzi antioxiranty radíme aj vitamín E, ktorý pomáha chrániť kožu pred voľnými radikálmi.
·         Vitamín C – je známy tiež aj ako kyselina askorbová, ktorá je kľúčová pre tvorbu kolagénu a proteínu, ktoré podporujú rast buniek a ciev a prispievajú tým k pevnosti kože.
·          Vitamín B3 – je potrebný pre procesy zaisťujúce zdravú pokožku, akými sú napr. produkcia bunkovej energie a DNA.

·         Aloe Vera – rastlina, ktorú istotne poznáme, je známa a po stáročia používaná pre svoje mimoriadne upokojujúce a hydratačné účinky. 


Hodnotenie po do-používaní produktov:
Teda žienky, poviem vám, že táto luxusná kozmetická sada mi neskutočne zmenila pleť k lepšiemu (hoc mi všetko nesadlo). Ešte nikdy som nemala toľko produktov a nedodržiavala také používanie ako pri tejto sade. Celé to však malo zmysel, lebo produkty mi pomohli - ako je známe moja pleť je problematická, mastná niekde suchšia a tiež aj citlivá. Niektoré produkty mi sadli viac iné menej, niektoré som spotrebovala skôr pri iných mi ich spotrebovanie trvalo dlhšie. Veľmi spokojná som bola s čistiacim gélom, ktorý mi pleť nevysušoval, nedráždil ale práve naopak, pleť upokojil a krásne odlíčil. Potom som používala tonikum, sama v nom nejaký význam v používaní nevidím, ale tak čo už, používala som ho a jediné čo k nemu poviem je, že som ho minula ako prvé, pleť dočistil pokiaľ niečo gél nezmyl, bol silno aromatizovaný a tú jeho vôňu som si zamilovala. Reakcia mojej pleti nan nebola žiadna. Sérum ako ďalšia starostlivosť tak ako aj denný krém mi nesadli, pleť ma štípala a nejak sa tieto produkty nevedeli do pleti dostať, s prestávkami som ich však do-používala. Naopak nočný krém bol môj miláčik - pleť mi upokojil, a ráno som sa vždy zobudila s hebkou pleťou, ktorá vyzerala oddýchnuto a zregenerovane. Očné krémy používam denne, oba od Herbalife Skin mi sadli, vrásky ešte nejaké nemám a tak takéto zlepšenie som nespozorovala. Je však pravda, že mi okolie dobre hydratovali, nemala som opuchnuté oči ani tmavé kruhy. Celkovo sadu hodnotím kladne a odporúčam ju lebo viditeľné účinky zlepšenia sa u mňa dostavili.

Poznáte značku HERBALIFE?


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!