31. marca 2015

► PHILIPS VISAPURE

Pre niekoho možno zbytočná vec, no pre mňa je to parádny pomocník, čo sa týka čistenia pleti. Dnes si povieme niečo o elektronickej čistiacej kefke na tvár Philips VisaPure Essential. Kefku používam už cca dva mesiace denno-denne – zvykla som si na ňu veľmi rýchlo. Ako už možno z blogu viete donedávna som používala sonickú kefku I-bling, avšak po tom čo som vyskúšala VisaPure – nemenila by som! 

Na začiatok pred recenziu uvediem, že podľa mojich informácií by mala byť táto elektronická čistiaca kefka na tvár Philips VisaPure Essential  dostupná už od apríla v DM drogérie, hoci jej cena sa možno na prvý pohľad zdá byť vysoká 170€, nezabúdajte, že v dm-ke si existujú zľavové kupóny, vďaka ktorým sa cena výrazne zníži. :)

Prístroj na čistenie pleti sa nachádzal pred otvorením v škatuľke, spolu aj  s celým príslušenstvom. Philips VisaPure je vybavená 2 špeciálnymi výmennými kefkami. Jedna je vhodná pre normálnu pokožku a druhá slúži pre jemnú starostlivosť o citlivú pokožku. V balení ďalej nájdete návod, nabíjací a úložný podstavec, napájací adaptér a stručný návod na rýchle použitie.


Pred 1.použitím je potrebné dať kefku nabiť po dobu 6 hodín, pričom na takéto jedno nabitie kefka vydrží 30 použití. Počas nabíjania na tele kefky bliká senzor, keď sa kefka úplne nabije, senzor blikať prestane a ostane už len svietiť. Senzor bliká aj vtedy, keď kefku používate, avšak už jej dochádza „šťava“ - vďaka tomuto signalizačnému upozorneniu pekne vidieť kedy je potrebné kefku dať znovu nabiť.

Kefka funguje na rotačnom aj vibračnom systéme. Vďaka vrtikálnemu pulzujúcemu pohybu jemne narúša povrchové nedokonalosti, vrátane nečistôt, odumretých buniek kože a zvyškov mejkapu. Rotujúci pohyb následne zotrie nedokonalosti a zanechá pokožku vyčistenú do väčšej hĺbky.  Pre použitie je potrebné si najprv navlhčiť pleť (najlepšie vlažnou vodou), potom treba navlhčiť kefku a aplikovať na ňu čistiaci gél – po týchto troch úkonoch môžete kefku začať používať.


Kefka vlastne poskytuje 2 rôzne nastavenia rýchlosti, takže, vďaka prvej rýchlosti kefka  slúži na jemné vyčistenie pleti – ja túto prvú rýchlosť používam ráno. Druhú „vyššiu“ rýchlosť používam večer, pretože vďaka nej kefka čistí pleť do hĺbky. Celé toto čistenie nezaberie viac ako minútu, pretože celý čistiaci program trvá 1 minútu, po ktorej sa zariadenie automaticky vypne. Pri čistení pleti, každých 20 sekúnd sa zariadenie akoby vypne - týmto krátkym prerušením (0,5 sekundová pauza) čistenia upozorní, že je potrebné prejsť na inú oblasť tváre – či už ide o T-zónu, alebo ľavú či pravú stranu tváre.Obrovskou výhodou kefky je aj fakt, že je tiež vodotesná, preto ju môžete využívať v sprche, čo ja robím prakticky stále. Navyše je možné ju kedykoľvek očistiť pod tečúcou vodou. Bezdrôtové použitie je veľmi komfortné a umožňuje naozaj pohodlnú manipuláciu kdekoľvek.

Po tom čo si pleť očistíte tak použitý nástavec jednoducho je potrebné poumývať pod tečúcou vodou a zľahka ho  pred vložím do stojanu osušiť. O nič iné sa starať nemusíte! :)

Odkedy používam tento prístroj musím konštatovať že mám naozaj lepšiu pleť - či už na dotyk je neuveriteľne hladká, a hlavne  na pohľad. Pleť mám krajšiu -  jemnejšiu, zmiernila mi akné a aj póry sú menej viditeľné a celkovo je ich menej. Samozrejme, občas sa mi stále niečo objaví, avšak je toho značne menej. Mám však dobrý pocit z celkového takéhoto čistenia a myslím si, že po dlhšom používaní budem mať pleť ešte krajšiu – však určite vám ešte napíšem aká je kefka z dlhodobého hľadiska, lebo predsa len cca dva mesiace čo ju používam je krátky čas. 


Za mňa teda obrovská spokojnosť s touto novinkou a veru mať doma takýto prístroj sa oplatí, predsa len naša pleť si zaslúži to najlepšie a táto kefka jej ponúka dôkladné a komfortné čistenie. :)

Zaujala vás čistiaca kefka na tvár VisaPure?
Čo hovoríte na čistenie pleti tohto typu?
Zvažujete kúpu?

6 komentárov:

 1. Zaujat ma zaujala ale jej cena je pre mna vysoka. Na cistenie pleti pouzivam spongiu konjakovu a tiez som spokojna, chcela by som ale tiez do buducna vyskusat aj nieco ine, lepsie tato kefka vyzera dobre, paci sa mi mozno raz ju budem mat aj ja. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Anonymný3.4.15

  moze byt az na tu cenu, podla mna je prehnana, Jana

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tá cena je asi až moc nas mňa,ale takýto prístroj nas čistenie by som potrebovala :)


  http://malavyhralic.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tá cena je asi až moc nas mňa,ale takýto prístroj nas čistenie by som potrebovala :)


  http://malavyhralic.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Anonymný19.5.15

  No to si snáď robíte srandu s tou cenou... vyše 150 €??!!! Na Slovensku??!!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Veľa kupónov zadarmo nájdete na https://zlavovykupon.net/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!