14. marca 2015

► elegantné laky na nechty Dark Sides of Grey od L'Oréal Paris

Šedá je odtieňom tejto sezóny a to nielen na filmových plátnach vďaka filmu 50 odtieňov sivej. Značka L'Oréal Paris ide s najnovšími trendmi a preto predstavila aj 5 nových Dark Sides of Grey odtieňov lakov na nechty z obľúbeného radu Color Riche. Dnes vám ukážem ako vyzerajú dva laky a to WAX EFFECT a METALLIC EFFECT. :)


Kolekcia lakov je nádherná a určite poteší všetky lakomaniačky. Hoci kolekcia obsahuje "iba" 5 odtieňov, laky sú vskutku zaujímavé aj vďaka efektom ktoré ponúkajú:
  • Dark Sides of Grey č. 893 – metalický efekt
  • Dark Sides of Grey č. 885 – voskový efekt
  • Dark Sides of Grey č. 888 – latexový efekt
  • Dark Sides of Grey č. 890 – žulový efekt 
  • Dark Sides of Grey č. 891 – tŕňový efekt
Objem lakov je 5ml, fľaštička má minimalistický dizajn - čisté priezračné sklo s názvom. Vrchnáčik je v zlatom odtieni s vyrazeným názvom L'Oréal Paris. Laky majú krémovú konzistenciu. Pohodlnú aplikáciu zabezpečuje veľký štetček, ktorým vďaka dvom-trom ťahom máte nechtík celý nalakovaný. Laky schnú pomerne rýchlo tak ako v prvej tak aj v druhej vrstve. Mne bez olupovania vydržali nechty nalakované pekne 2 dni, potom už špičky neboli dokonalé.


LAK 885 WAX EFFECT

Úplné krytie dosiahnete dvomi vrstvami. Pri prvej vrstve má tendenciu lak na nechte pruhovať, pri druhej už nie. Počas toho ako schne sa z lesklého laku mení na skutočne akoby lak s voskovým efektom, lak vyzerá tak, akoby ste si nechet namočili do vosku a nechali vosk na nechte uschnúť. Je čiastočne matný a čiastočne lesklý - vyčarí veľmi zaujímavý efekt. Lak nechet nefarbí, takže nie je potrebné použiť podkladový lak. Nevýhoda laku je, že zvýrazňuje nedokonalosti nechtu.

Cena: 5ml - 3,99€


LAK 893 METALLIC EFFECT
Úplné krytie poskytuje jedna vrstva, je nádherne sýty taký silno sivý až čierny. Obsahuje v sebe malé akoby pieskové čiastočky. Lak má krásny vysoký lesk a celkovo vytvára pekný metalický efekt. Pri tomto laku odporúčam použiť aj podkladový lak, lebo mne tento lak 893 jemne sfarbil prirodzený nechet.  

Cena: 5ml - 3,99€

Čo poviete na tieto nové laky Color Riche Dark Sides of Grey od L'Oréal Paris?

2 komentáre:

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!