28. februára 2015

► 4 zmyselné odtiene rúžov Ultra Color Indulgence

Krásne pery vždy patrili k ozdobe každej jednej ženy - teda každej jednej z nás. Stačí si predstaviť nezabudnuteľnú Marilyn Monroe a jej úžasné zvodné krvavočervené pery. Ak patríte k tým ženám, ktoré používajú rúž každodenne, mali by ste ovládať jedno základné pravidlo. Čím je pokožka vášho tela/pleti tmavšia, tým intenzívnejší a výraznejší by mal byť odtieň vášho rúžu. Dnes Vám predstavím 4 zmyselné odtiene rúžov Ultra Color Indulgence.Väčšina rúžov má tendenciu pery vysúšať. Dôsledkom je menej atraktívna farba. Pokiaľ teda chcete, aby vám vaša obľúbená farba vydržala na perách dlhšie, vyskúšajte nový zmyselný rúž Ultra Color od Avonu, ktorý zanechá vaše pery hydratované a zároveň ich pokryje plnou farbou. Na nové rúže som čítala hlavne množstvo negatívnych recenzií, avšak môj pohľad na ne je opačný.  

Dizajn rúžov je trošku pozmenený - majú valčekový charakter vďaka čomu sú o čosi užšie. Avon však zanechal farebnosť a tak im nechýba klasická čierna elegancia. Rúže fungujú na klasické vysúvanie. Rúže Ultra Color Indulgence majú ľahkú hydratujúcu gélovú receptúru, ktorá neobsahuje žiadne ťažké vosky, vďaka čomu zanecháva pery príjemne hydratované a zmyselne hladké. Asi hlavne vďaka tomuto inovatívnemu gélovému zloženiu sa každý jeden rúž ľahko na pery nanáša. V géli je rozpustený vysoký obsah pigmentov. Vďaka tomu je farba rúžu jasná a pery sú po jeho nanesení šťavnaté a pokryté plnou farbou. 

Rúžom je však nutné niekoľko krát za sebou pretrieť pery aby vynikla ich krásna farba, pretože ak si prejdete po nich rúžom len raz, tak pôsobí každý jeden odtieň skôr ako by to bol tónovací balzam na pery a nie rúž. Rúže majú teda stredne až plne krycí efekt, vzhľad per je po ich použití úžasne zmyselný a pery sú navyše chránené faktorom 15 pred slnečným žiarením - čo je príjemný bonus. :)


Ponorte pery do plnej farby a získajte príjemný pocit dlhotrvajúcej hydratácie svojich pier. Každý jeden rúž môžete nosiť do práce, školy, na schôdzku aj na večierky či rôzne párty. Všade tam si budete môcť užívať zamatovo jemné pery. Jediná nevýhoda je výdrž - výdrž je krátka, avšak to je zapríčinené hydratačným zložením. Pokiaľ budete chcieť používať tento rúž, tak v tom prípade odporúčam v daných chvíľach nejesť/nepiť pretože sa zvyknú otláčať na všetko a tým aj rýchlo z pier zídu. 


Ako je najlepšie rúž nanášať?
Vyberte si farbu podľa typu vašej pleti. Pred aplikáciou si pretrite pery jemne make-upom alebo púdrom, čím zabezpečíte dlhšiu životnosť vášho rúžu. Ak potrebujete zvýrazniť kontúry alebo len dokresliť niektoré miesta, použite kontúrovaciu ceruzku vo farbe rúžu alebo poprípade o odtieň tmavšiu. Pre dokonalejšie pery použite na aplikáciu rúžu štetec - ním zabezpečíte naozaj dokonalé nanesienie.Cena: 3g - 6,90€ aktuálne sú rúže v akcii za 3,50€ - kúpite ich tu → Rúž Ultra Color Indulgence

Používate rúže alebo ste skôr na lesky na pery? Zaujali vám tieto nové rúže od Aavon-u?
Aký je Váš najobľúbenejší Avon rúž?

2 komentáre:

  1. Krásne odtiene určite jeden vyskúšam
    http://lenastyletips.blogspot.sk/2015/02/pretty-little-liars-tag.html

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Krasne odstiny.
    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!