23. novembra 2014

► Avon Luck for HerSpoločnosť AVON Cosmeticsna začiatku septembra exkluzívne predstavila okrem iného aj svoju vtedy jesennú novinku – Toaletný parfum AVON Luck pre neho a pre ňu. Onedlho na tom, som ja, aj s niektorými inými blogerkami dostala výnimočnú možnosť, otestovať tento parfum v ženskej verzii spolu s telovým sprejom a telovým mliekom. Celú sadu nám opäť poslali krásne zabalenú ako nejaký darček. :)
Tak poďme na recenziu:

Toaletný parfum Avon Luck má pekný priam luxusný ženský  flakónik - vytvarovane sklo s mašliškovým uzáverom, teda to sa len tak nevidí a skutočne pripomína niečo luxusnejšie/hodnotnejšie. Parfum patrí medzi orientálno-ovocno-kvetinové vône. V zložení nájdete hlavné tóny sviežeho citrusu (bergamot) a vzácneho kvetu kaktusu v spojení s hrejivými drevitými tónmi santalového dreva.
Vôňa je naozaj sladká - cítiť to hlavne hneď po aplikácii, pre mňa je však doslova ideálne (keďže zbožňujem sladké vône), avšak pre niekoho to môže byť až príliš a môže pôsobiť ťažko...postupom času sa však tá jej sladkosť rozplynie a ostáva len taká jemná. Výdrž je priemerná, nie krátkodobá ani celodenná. Tento toaletný parfum vznikol v spolupráci s s poprednou svetovou teniskou Máriou Šarapovovou. 
Objem: 50 ml, bežná cena 27,00 €, aktuálne v zľave 23,10 €Telové mlieko Avon Luck dopĺňa ideálne toaletný parfum, je to určité plus, keď chcete byť v jednej vôni "zahalená" určitý čas. Ja som ho hlavne využila keď som bola teraz týždeň dozadu na stužkovej. Samozrejme, mliečko môžete používať hocikedy, avšak takáto kombinácia jednej vône (parfum, telové mlieko, sprej) vám zaručí fakt, že počas danej akcie budete stále pekle voňať a nič sa s vôňou nebude biť.
Mliečko má pomerne hustú konzistenciu - nie je moc riedke. Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva príjemnú o niečo málo jemnejšiu vôňu ako parfum na celom tele. Pokožku zanecháva hladkú, nemastnú, celkom aj hydratovanú (no nie na dlhý čas pri suchej pokožke) a prevoňanú.
Objem: 150 ml, bežná cena: 7,00 €


Telový sprej Avon Luck dopĺňa túto voňavú treticu. Sprej taktiež disponuje sladkou vôňou, prakticky ho môžete použiť kedy len chcete, počas celého dňa - vonia ako parfum len o niečo slabšie. Taktiež aj celkom rýchlo vyprchá, nie nie zas z hodiny na hodinu. Ide o telový sprej, nie je to ani deodorant ani antiperspirant. Takýto typ spreja, môžete nosiť v kabelke namiesto hociakého parfému, len treba rátať s tým že vôňa bude slabšia.  
Objem: 75 ml, bežná cena: 7,80 €


Ako sa vám pozdáva táto voňavá sada Avon Luck for Her?

4 komentáre:

 1. skvelý článok :)
  pozývam ťa na našu giveaway, budem rada ak sa zapojíš :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za pochvalu aj za pozvanie... :)

   Odstrániť
 2. Sada vypada dobre.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To áno, hlavne ten toaletný parfém vyzerá super - tak luxusne :)

   Odstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!