11. júla 2014

► CC krém s technológiou inteligentných pigmentových guľôčiek


Už od mája (pokiaľ dobre viem) ste mohli na pultoch drogérií zazrieť tento zázračný make-up, alebo teda Lirene CC krém. Pamätám si, že keď Lirene na svojej fb stránke uverejnilo, prvú informáciu o tomto produkte, potešila som sa a vedela som že raz ho určite vyskúšam - a teda nastal ten čas a teraz si o ňom môžete prečítať. Ja som ešte magický krém (farebne meniacu sa hmotu) nemala, preto som bola na tento výrobok veľmi zvedavá.


kliknutím fotku zväčšíte
Oficiálna charakteristika, informácie, ktoré sa dozviete z balenia:
→ Technológia inteligentných pigmentových stér toneADAPT poskytuje pleti najlepšiu starostlivosť a okamžitý žiarivý tón pleti. Pigmenty obsiahnuté v mikro-stérach po otvorení a počas aplikácie zázračne premenia krém na make-up.
→ Výsledok: adaptácia tónu make-upu čo najbližšie prirodzenému sfarbeniu pleti. Nedokonalosti sú viditeľne kryté a pleť vyzerá svieža a žiarivá.
→ Vhodný pre všetky typy pleti, perfektné riešenie pre každú ženu v každom veku.
→ Môže byť použitý ako denný krém.

Moje hodnotenie, skúsenosť:

Už z prvej fotky je vidieť, že produkt je balený v krabičke. Samotná tuba cc krému ju úžasná na dotyk, je z takého zaujímavého mäkkého materiálu - ja viem, je to len obal, ale aj tak - ten ma prvý zaujal... :) Make-up alebo krém (teraz neviem ako to mám nazvať) je spočiatku bielej farby avšak obsahuje také malé guľôčky.
kliknutím fotku zväčšíte
Postupne ako som si krém nanášala na pleť, tak zároveň tým rozotieraním tie guľočky som ničila/pukala a tak sa začal krém sfarbovať a meniť na make-up. Nejde to všetko až tak rýchlo, treba na pleť trošku či už prstami alebo štetcom pritlačiť. Krytie je slabučké, to je aj vidieť na fotke, takže skôr ako make-up je to ľahký tónovací krém - na leto však ideálny. Za mňa dávam tomuto krému/make-upu určite plus za odtieň, ktorý nie je prehnane tmavý, či oranžový -  pre mňa je ideálny. Keďže po nanesení sa lesknem o niečo viac, tak mne treba na záver pleť prepudrovať. 
Výdrž je tak 10hodín s tým, že ak pečie slnko tak v tedy je pre mňa nepoužiteľný (ide rýchlo z pleti dolu a ja sa lesknem až príliš - jak discoguľa). Avšak u nás je počasie teraz skoro stále pod mrakom, vkuse prší, nejaké extrémne teploty tu nemáme a tak teraz ho rada nosím a som s ním spokojná.

1. odlíčená pleť - 2. cc krém nanesený - 3. ako tak rozotretý - 4. hotovo
Čo poviete na výsledok? Samozrejme pokiaľ chcem mať pleť dokonalú, tak toto mi určite nestačí. Ja som však s pleťou teraz takto spokojná - keby bola lepšia bola by som samozrejme rada, avšak som rada, že ju nemám horšiu. :)
Cena: - ako kde kúpiť sa dá za 5€ ale aj 10€

Skúšali ste už tento zázračný CC krém od Lirene?

8 komentárov:

 1. Vypadá teda dost dobře :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nie je to najlepšie, ale mne postačuje :)

   Odstrániť
 2. nic pre mna ja potrebujem silnejsie krytie

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak je pravda, že toto je skôr pre majiteľky bezproblémovejšej pleti,...

   Odstrániť
 3. Lirene nepoužívam nič, cc krémy som ešte neskúšala, tento ma zaujal aj krytie je dostačujúce, ale ešte som ho nikde nevidela. Pripomína mi to tónovací krém, takže na leto môže byť ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som od Lirene mala vďaka spolupráci micelárku, ináč neviem teraz čo ešte. Mne tiež krytie takéto teraz postačuje, a áno aj ja toto cc beriem skôr ako tónovací krém :)

   Odstrániť
 4. Musím sa po ňom poobzerať, vyzerá super. ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Poobzeraj :) na leto postačuje :)

   Odstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!