22. mája 2014

► nové odtiene rúžov Ultra Colour AbsoluteDnes budem pokračovať v predstavovaní dekoratívky od Avonu.  Už v marci som Vám predstavila niekoľko rúžov z kolekcie  Ultra Colour Absolute pokiaľ ste ju nezaregistrovali, tak teraz si môžete o rúžoch prečítať znovu, avšak so zmenou, pretože dnes si môžete obzrieť iné odtiene.

Podľa popisu na stránke tieto rúžiky majú ľahkú krémovú farbu pre okamžité neodolateľne krásne pery. Každý rúž obsahuje vitamíny C a E a kolagén. Pery majú hydratovať, vyživiť a tiež spevniť. Nové rúže Ultra Colour Absolute s technológiou True Color obsahujú komplexnú starostlivosť pre dokonalé pery. S OF15.


Moje hodnotenie:

Každý rúž bol na začiatku ešte zabalený v ochrannej fólii. Páči sa mi farebný, ružový obal, avšak škoda je, že aspoň vršok nieje bezfarebný - pretože cez obal ťažšie rozoznáte odtieň. Z týchto odtieňov som si obľúbila odtieň Pink Renawal, ktorý môžete použiť každý deň, k rôznym udalostiam. Radiant Raisin a Caring Coral je teraz na mňa až moc výstredný (resp. nemám na ne odvahu) a neviem si ich predstaviť nosiť len tak. Radiant Raisin určite využijem na spoločenské udalosti, alebo nejaké večerné "ženské jazdy". Caring Coral mne na perách až moc svieti, preto si tento odtieň odkladám na party. 

Rúže majú krémovú konzistenciu pripomínajúcu balzam. Ich menší bonus tiež je, že krásne jemne ovocne voňajú. Ako vidíte na fotkách tak sú krásne pigmentované. Rúže tak ako aj výrobca píše naozaj dokážu pery krásne vyživiť a tiež ich hydratujú - takže tu majú plus. Čo však je škoda tak to je ich výdrž. Výdržou nevynikajú. Otláčajú sa na všetko - takže treba hlavne nepiť, nejesť nebozkávať sa keď ich máte na perách :), keď som sa išla najesť tak po jedle som rúž už na perách nemala. 

Celkovo ich však odporúčam vyskúšať a  určite z 20 odtieňov si každá nájde svojho favorita. Netreba zabudnúť, že obsahujú vitamín C + E a kolagén.


Na prvej fotke (hore) čo sú odfotené ich farby a rúže - tak tam môžete odtiene vidieť odfotené bez blesku za denného svetla. Na perách (fotka dole) sú rúže odfotené tiež za denného svetla ale aj s bleskom.

Ako som vyššie spomenula Radiant Raisin a Caring Coral na tieto odtiene nie som až tak odvážna, ale musím povedať, že takto na fotke na perách sa mi neskutočne páčia. :)


Cena: aktuálne 4,40€ (bežná cena 6,90€) - nájdete ich TU

Čo hovoríte na tieto odtiene? Nosíte skôr jemnejšie nenápadnejšie rúže, alebo kľudne pery narúžujete aj niečím výraznejším?

5 komentárov:

 1. Ten nejtmavší odstín jsem si zamilovala na první pohled, je neskutečný :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Všetky odtiene sú krásne, ale najviac ma zaujal ten najtmavší :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ten najtmavši je supeer ale ja by som naň tiež nenašla odvahu teda:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já mám v odstínu Nude a vyhovuje mi :))) jsou to super rtěnky tý jo :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja ich tiež používam sú super

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!