10. decembra 2013

► Ryor balzam na pery s arganovým olejom


Ahojte žienky,


prajem vám krásnu nedeľu (hoc čo sa týka počasia u nás je pod mrakom celý deň). Dnes, ako som sľúbila v týždni, spustím novú GA, ale najprv ešte o jednom parádnom balzame a to o: Ryor - balzam na pery s arganovým olejom. :)

Balzam je vyrobený z prírodných látok. Tak ako je napísané aj na úvodnej snímke, tak obsahuje bio arganový olej, jojobový a avokádový olej, tiež prírodnú rastlinnú vazelízu. A v konečnom dôsledku má parfumáciu so zložením grep + čierne ríbezle. 

Balzam je balený v klasickej priesvitnej tube s objemom 15ml. Tuba je ešte balená v papierovej krabičke s jednoduchým motívom. Aplikátor balzamu je tiež klasický, skosený, takže aplikácia je jednoduchá - pohodlná. Konzistencia balzamu je tekutá až taká olejová. Už aj podľa fotiek po nanesení je vidieť, že na perách pôsobí ako bezfarebný lesk. Ak ste majiteľka suchých pier, tak po nanesení tohto balzamu sa do pier pekne vsakuje a tým ich hydratuje. Rozdiel pred a po nanesení je na perách cítiť, pery sú po chvíľke omnoho jemnejšie. Tiež ak sa vám stane, že máte na perách ranku, tak pery dokáže aj rýchlo zahojiť. Posledným takým plusom je parfumácia balzamu, ktorá je trošku silnejšia, avšak je krásna citrusová.

Celkovo som z balzamu milo prekvapená, pretože nieje nič čo by som mu vytkla. A tak ak hľadáte mastnejší balzam (podobný vazelíne a oleju) určite ho vyskúšajte, podľa mňa neoľutujete. Posledné dva mesiace som vyskúšala skutočne veľké množstvo balzamov a teda dnes normálne neviem, ktorý si zobrať so sebou keď idem von.  :) :)

Ja som tento balzam dostala od e-shopu maxcare.sk, kde ho zoženiete za 3,19€ (klik tu) čo je podľa mňa parádna cena.

Ja si teda pery stále niečím natieram, pretože ináč by som ich mala suché ako je vidieť na fotkách.

Už ste vyskúšali tento balzam na pery? Čo naň hovoríte?

5 komentárov:

 1. Nějak mě tohle neláká :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mám ho tiež doma, je to môj balzamový favorit s najlepšou hydratáciou. Síce tiež cítim citrusovú vôňu, ale povedala by som, že je to citrónová tráva a niečo iné, ešte ten grep áno, ale ríbezle tam necítim vôbec. Cena je dobrá, kupovala som ho už neraz drahšie. :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mě taky láká, ale nikdy jsem ho neviděla a z netu objednávat nechci :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. no to je nějaká novinka pro mě, ten jsem ještě nikde neviděla!

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár a želám Vám ešte krásny deň!